# Emre Akbaba - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre - Belhanda ikilisinin beraber oynayacağı maça farklı bakmak gerekiyor Belhanda'yı tamamlayıcı özellikleri var güzel bir ikili olabilirler özellikle rakibin ceza yayı üstünde verkaç ve duvar paslarıyla gol bulabilirler takip etmekte fayda var

Öyle böyle değil Çok büyük balon çok.

Bırak 1 sene sonrasina Yarın satmak istesen kimse yüzüne bakıp 1 milyon euro vermez.

Kendisini ve managerini tebrik ediyorum.
Ne yaptı ne etti maaşını 4 katına çıkararak kendini bize iteledi.
Çok değil seneye,başka bir yerli vasata karşılık nasıl takaslariz diye muhabbet etmeye başlarsınız.

Gariban taraftara Yazık oldu .
cebindeki son parasını, şampiyonlar ligini evinde televizyondan bile izleyemeyecek bir vasat top tepiciye yatırdı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Adamın ayağına top değmemiş ettiği laflara bak

Ne kadar kin bürümüş içini yazık sana Emre golleri demek sadece rakiplere koymayacak iyi oldu bunu öğrenmemiz

Öyle böyle değil Çok büyük balon çok.

Bırak 1 sene sonrasina Yarın satmak istesen kimse yüzüne bakıp 1 milyon euro vermez.

Kendisini ve managerini tebrik ediyorum.
Ne yaptı ne etti maaşını 4 katına çıkararak kendini bize iteledi.
Çok değil seneye,başka bir yerli vasata karşılık nasıl takaslariz diye muhabbet etmeye başlarsınız.

Gariban taraftara Yazık oldu .
cebindeki son parasını, şampiyonlar ligini evinde televizyondan bile izleyemeyecek bir vasat top tepiciye yatırdı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!
Kardeş Allahaşkına beğendiğin biri var mı biz toplanıp alalım sen mutlu ol yeter valla bunu gorev addediyorum

Bu arada bu adama Alanyada aldığının bir kuruş üstünü veren haindir. Madem o kadar Galatasaraylı böyle zorzamanda da biraz fedakarlık yapmak zorunda.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Modern 10 Numara yani. Koşan ve mücadele eden bir 10.. Belhanda gibi yani ?

Modern deme ya :asd:

Belhanda gibi her topa koşmaz ama top ayağına geldi mi dikine gider , uzaktan şutları var , defansa pek yardımını görmedim tabi terim ayar çeker o konuda , araya keskin toplar atar , pasları fena değil , orta sahaya dinamizm katar düşen tempo sorununa ilaç gibi gelir.

Hayırlı uğurlu olsun. Galatasaraylılığına dair bilgi ve söylemler bir tarafa, sporcu karakteri olarak, saha içinde ve dışındaki davranış ve sözleriyle son derece olumlu bir görüntü çizmekteydi. Buna rağmen başından beri nötr tavırda oldum Emre' nin transferine; fizik ve karakter yönüyle iyi bulsam da yetenek bakımından (Karakterini defolu gördüğüm) Deniz Türüç' ü hala da kendisinden önde görmekteyim...

Büyük takımda oynamak farklı bir olgu. Bakalım Emre Alanya' da gösterdiği performansın üzerine koyabilecek mi, yoksa düzgün gördüğümüz karakteri ve özverisiyle limitlerinin son noktasına ulaşmış, fazlasını çok istese de yapamayacak durumda mı?. Bunu zaman gösterecek.

İzlediğim Alanyaspor maçlarında, varlığını oyunun hep hücum yönünde hissettiriyor, zaman zaman da oyundan kopuyordu. Takımının ihtiyaç duyduğu anlarda prese ve defansa katkıda bulunmak için gayet istekli olsa da pek verimli olamıyordu bu yönüyle; çok defa gereksiz faullere başvurmak zorunda kaldığını gözlemledim; en önemli handikapını bu noktada görmekteyim. Büyük takımda oynamanın farkı da burada zaten; her şeyi belli düzeyde yapmaya çalışırken dağılıp gitmez, yapabildiklerini de yapamaz hale gelmez umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt