# Emre Akbaba - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emre Akbaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğendiğim bir futbolcu. Bu maç pek bir şey yapamadı ama takım olarak aciz kaldılar BJK a karşı. Hem takımından hem kendisinden daha etkili bir futbol bekliyordum doğrusu...

Ilk defa alıcı gözle inceledim; Duran, top bekleyen adam değil. Teknik, mucadeleci ve aklıyla oynayan bir topcu..

Bu adamda iş var..

Kesinlikle alınmalı.. Bu haliyle Belhanda dan daha cok katkı saglar..

Abartmayın sizde Belhanda'dan iyi olamaz bu adam. Bedavaya gelirse denenebilir sadece bunun dışında para verilerek transfer edilmez.

Benim tabi ki böyle bir iddiam yok ama Mehmet Ekici çok fazla sakatlanmasa fena bir orta saha oyuncusu değil.

farkı aslında yukarda arkadas cok güzel anlatmıs,emre duran ayagına bekleyen oyuncu degil mücadeleci yanıda var yani pişmeye fazlasıyla müsait

ekici ise teknigi iyi fakat mücadele gücü düsük duran ayagına bekleyen bir oyuncu

tabi birde herif 2 dripling atsa burak gbi lifleri atıyor

farkı aslında yukarda arkadas cok güzel anlatmıs,emre duran ayagına bekleyen oyuncu degil mücadeleci yanıda var yani pişmeye fazlasıyla müsait

ekici ise teknigi iyi fakat mücadele gücü düsük duran ayagına bekleyen bir oyuncu

tabi birde herif 2 dripling atsa burak gbi lifleri atıyor
Katılıyorum ama işte pas organizasyonu konusunda etkili bir oyuncu. Basan bir orta sahaya karşı kaybolup gider ama rahat bırakan bir orta sahaya karşı tek başına takımını organize edebiliyor.

Geçen alanyaya bir arkadaş gitti iş için... onun da kuzeni alanyasporlu topçuların takıldığı mekanı işletiyormuş..Hemen devreye girdim emreye haber yoladım cimboma gelsin diye :).. o da sağolsun bjk maçı formasını göndermiş bana.. fotoğrafını atmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim.. Daha önce hatırlarsanız emrenin kuzeni bir tandığık çıkmıştı o vasıtayla da gscimbomun selamını iletmiştim..
Gerçekten ince bir insanmış daha önce Burak yılmaz maç formasını herkese imzalatıp göndermişti bu da 2 oldu ..

edit :
hallettim sonunda
15093521093072100638921.jpg

Son düzenleme:
Ali Naci Küçük: Galatasaray, Emre Akbaba'yı 1. transfer hedefi belirledi ve çok ciddi şekilde isteniyor. Gelişmeler olacak.

Ali Naci Küçük: Emre Akbaba alınıp Belhanda ile rekabete girmesi sağlanacak. Tudor, Emre için beni hayran bıraktı diyor.

Takip ettiğim kadarıyla çok klas topçu.
Top kontrolü iyi,pasları çok iyi,şutları fena değil.Özellikle yabancı sınırı gelirse fahiş fiyatlara çıkabilir bonservisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt