Emre B. Fenerbahçe'ye İmza Atıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İleri zekalı renktaş'im.

Winwin derken iki taraf için yazdığım içerikleri iyi okumadin galiba.
Bak aşağıda alintiladim bir daha oku istersen ne demek istedigimi belki anlarsın.

Keşke on yargılı olmadan yazdıklarımı okuma zahmetinde bulunsaydin

olm sen hangi açıdan bakıyosun çözemedikki

gslisin bizi eleştiriyosun
fbli değilsin winwin demişsin
fbli olsaydım eleştiririm demişsin
gsli olsaydım iyi transfer derdimmi diyon ne diyon anasını satim

her boku eleştiripte bi boktan anlamıyosun

ne öneride bulunursun,ne güzel bir yazını tespitini okudum bugüne kadar nede analiz yaptığını

yaptığın tek şey

a ismi bizle anıldığında:yawww bu zaten ftnin kazığı futbolu bilen bir alman hoca
b ismi bizle anıldığında:yaww kulübü batıracaklar komisyon oluyo hemen futbolu bilen bir alman hoca
c ismi bizimle anıldığında:yaww rezalet,çöp,leş,yaşlı,genç dursun cengiz terim istifa hemen futbolu bilen bir alman hoca

bi sal artık şu forumu

ne öneride bulunursun,ne güzel bir yazını tespitini okudum bugüne kadar nede analiz yaptığını

yaptığın tek şey

a ismi bizle anıldığında:yawww bu zaten ftnin kazığı futbolu bilen bir alman hoca
b ismi bizle anıldığında:yaww kulübü batıracaklar komisyon oluyo hemen futbolu bilen bir alman hoca
c ismi bizimle anıldığında:yaww rezalet,çöp,leş,yaşlı,genç dursun cengiz terim istifa hemen futbolu bilen bir alman hoca

bi sal artık şu forumu

Öncelikle hitap tarzına dikkat et.

GALATASARAY'li birisinin GALATASARAY'i eleştirmesi kadar dogal ne olabilir?

Yapılan veya yapılacak olan hataları eleştirmesek ve her yapılana evet desek ışte o zaman kulübe zarar vermiş oluruz.
Geçmişte yapılan Hatalı transferlerin acısını bugün çekiyoruz ve tam ders almamışiz ki hala yaşlı ve maliyetli oyuncuların peşinden koşuyoruz.

Marcao ve luyindama gibi transfer yaptılar da biz mi ses çıkardık?
4 ay önce ki transfer başlıklarını Aç bak bakalım onlara ses etmişmiyim?

Ancak diagne ve mitroglu transferlerini eleştirdim.

Bilerek yakın tarihten örnek verdim ki daha iyi anlayabilesin.

Altı üstü bir forumdayiz ve yorum yapmak için; futbol ile ilgili çok üst düzey bir belge sahibi olmamıza gerek yok.
Sayfalarca analiz yapmaya da gerek yok.
Görünen köy klavuz istemez.
Çöp oyuncu her yerde coptur.

Beğenmediğin kişileri engelle butonu var.
Okumak zorunda değilsin.

yaptığın tek şey

bi sal artık şu forumu

Bu cok dogru. Senelerce genc dedin Luyindama Marcao transferlerine de sovdun @Ahmed Arif Kesen

Göster yazıyı

Ozur diliyorum reis boyle bir ibare yokmus hatta sunu demissin

Maaş fena değil ama bonservis biraz yüksek.

Umarım rodriges gibi bir çıkış yakalar ve bize uzun süre katkı sağlar.
Hayırlı olsun

Ozur diliyorum reis boyle bir ibare yokmus hatta sunu demissin
Çok merak ediyorum.
Burdan komisyon transferi imasini nasıl çıkardın?

Maaşınin gayet iyi olduğunu ve bonservisinin ise biraz yüksek olduğunu yazmışım.
Ayrıca rodriges gibi tutmasını temenni etmişim ve rodriges transferine benzetmisim

Ne çöp olduğunu ne de zarar ettireceğini soylememisim.
Iddaa ettiğin gibi komisyon filan da dememisim.

Çok merak ediyorum.
Burdan komisyon transferi imasini nasıl çıkardın?

Maaşınin gayet iyi olduğunu ve bonservisinin ise biraz yüksek olduğunu yazmışım.
Ayrıca rodriges gibi tutmasını temenni etmişim ve rodriges transferine benzetmisim

Ne çöp olduğunu ne de zarar ettireceğini soylememisim.
Iddaa ettiğin gibi komisyon filan da dememisim.

Ozur diledik ya

Öncelikle hitap tarzına dikkat et.

GALATASARAY'li birisinin GALATASARAY'i eleştirmesi kadar dogal ne olabilir?

Yapılan veya yapılacak olan hataları eleştirmesek ve her yapılana evet desek ışte o zaman kulübe zarar vermiş oluruz.
Geçmişte yapılan Hatalı transferlerin acısını bugün çekiyoruz ve tam ders almamışiz ki hala yaşlı ve maliyetli oyuncuların peşinden koşuyoruz.

Marcao ve luyindama gibi transfer yaptılar da biz mi ses çıkardık?
4 ay önce ki transfer başlıklarını Aç bak bakalım onlara ses etmişmiyim?

Ancak diagne ve mitroglu transferlerini eleştirdim.

Bilerek yakın tarihten örnek verdim ki daha iyi anlayabilesin.

Altı üstü bir forumdayiz ve yorum yapmak için; futbol ile ilgili çok üst düzey bir belge sahibi olmamıza gerek yok.
Sayfalarca analiz yapmaya da gerek yok.
Görünen köy klavuz istemez.
Çöp oyuncu her yerde coptur.

Beğenmediğin kişileri engelle butonu var.
Okumak zorunda değilsin.

transferlerin hepsinde başarı sağlayamazsın

hiçbir kulüp sağlayamaz/sağlayamadı

örn babel bjkye gitmeden herkes dalga geçiyodu aldıkları çöpe bak diye adam oynadı oynattı şlde başarılı oldu premier lige transfer olup milli takıma yükseldi tekrar(yükseldiği takımda faroe adaları falan değil hollanda)

biz zamanında naptık üni okutucak hoca aldık mancinileri prandellileri,napıcaktık ontiverolar,oğuzhan kayarlar,umut gündoğanlar,burdissolar bilmemneler bide tellesi almıştık hajrovic falan filan

hah işte böyle olmalıyız dedik o dönem oynatmadığın oyuncuyu kiralarsın pişince alır takıma koyarsın diye,sonra patladı tabi sezon başı kampın ilk gününde altyapı oyuncularıda dahil olunca 100 oyuncu olmuştu ve hepsinden zarar ettik gönderdik bi telles tutmuştu

her oyuncuya alıcaksın,oynatıcaksın,verim alıcaksın ve para kazanıcaksın gözüyle bakmamak lazım

geçen biri yazmıştı elmanderin geri dönüşümü oldu diye,ee olmadı oynadı verim aldık ve para kazandırmadan gitti

11 kişinin 11inide genç oynatamazsın burası u17 değilki,herkes(genç fetişistleri şey bekliyo heralde altyapıdan 6-7 genç çıkıcak a takıma koyucaksın üstünede 3-4 yabancı genç bunlar kasıp kavurucak 16-17 yaşlarında 5 sene şampiyon olup şller uefalar süper kupalar alıcaz sonrada her birini 200 milyondan satıcaz,böyle bişey yok kapılmayın şu hayallere)

tabiki 35 yaşındaki adamlardanda oluşmuyucak kadron,burda onyekuru son derbilerde 3 gol atmasaydı başlığında küfür kıyamet dönüyodu şuanda,ben beğenmiyorum mesela adamı ha skora katkısı iyi o ayrı konu hep kendini düşünüyo set oyunu çalım vs yok sadece gole yönelik zaten gol sayısı fazla asist sayısı düşük,e biz burağa niye gitsin dedik oda atıyodu golleri çünkü oyuna katkısı yoktu

babelde bonservissiz oyuncu set oyunu bilen,şutu ve aklı olan bi oyuncu bonservisde vermiyicen bu yüzden makul görüyorum şlde falan işimize yarar diye

onyekuru hangi maçı almış etkili olmuş şlde benmi hatırlamıyorum

forumun hıncalı olmaya çalışma yani her boku eleştiriyimde beni futboldan anlıyo sansınlar fikrinden tez vakitte sıyrılırsan önün açık

transferlerin hepsinde başarı sağlayamazsın

hiçbir kulüp sağlayamaz/sağlayamadı

örn babel bjkye gitmeden herkes dalga geçiyodu aldıkları çöpe bak diye adam oynadı oynattı şlde başarılı oldu premier lige transfer olup milli takıma yükseldi tekrar(yükseldiği takımda faroe adaları falan değil hollanda)

biz zamanında naptık üni okutucak hoca aldık mancinileri prandellileri,napıcaktık ontiverolar,oğuzhan kayarlar,umut gündoğanlar,burdissolar bilmemneler bide tellesi almıştık hajrovic falan filan

hah işte böyle olmalıyız dedik o dönem oynatmadığın oyuncuyu kiralarsın pişince alır takıma koyarsın diye,sonra patladı tabi sezon başı kampın ilk gününde altyapı oyuncularıda dahil olunca 100 oyuncu olmuştu ve hepsinden zarar ettik gönderdik bi telles tutmuştu

her oyuncuya alıcaksın,oynatıcaksın,verim alıcaksın ve para kazanıcaksın gözüyle bakmamak lazım

geçen biri yazmıştı elmanderin geri dönüşümü oldu diye,ee olmadı oynadı verim aldık ve para kazandırmadan gitti

11 kişinin 11inide genç oynatamazsın burası u17 değilki,herkes(genç fetişistleri şey bekliyo heralde altyapıdan 6-7 genç çıkıcak a takıma koyucaksın üstünede 3-4 yabancı genç bunlar kasıp kavurucak 16-17 yaşlarında 5 sene şampiyon olup şller uefalar süper kupalar alıcaz sonrada her birini 200 milyondan satıcaz,böyle bişey yok kapılmayın şu hayallere)

tabiki 35 yaşındaki adamlardanda oluşmuyucak kadron,burda onyekuru son derbilerde 3 gol atmasaydı başlığında küfür kıyamet dönüyodu şuanda,ben beğenmiyorum mesela adamı ha skora katkısı iyi o ayrı konu hep kendini düşünüyo set oyunu çalım vs yok sadece gole yönelik zaten gol sayısı fazla asist sayısı düşük,e biz burağa niye gitsin dedik oda atıyodu golleri çünkü oyuna katkısı yoktu

babelde bonservissiz oyuncu set oyunu bilen,şutu ve aklı olan bi oyuncu bonservisde vermiyicen bu yüzden makul görüyorum şlde falan işimize yarar diye

onyekuru hangi maçı almış etkili olmuş şlde benmi hatırlamıyorum

forumun hıncalı olmaya çalışma yani her boku eleştiriyimde beni futboldan anlıyo sansınlar fikrinden tez vakitte sıyrılırsan önün açık
Işte bu kadar.
Benim babel ile ilgili görüşüme karşılık sende kendi görüşünü söyledin oldu bitti.
Ne gerek var hakarete.

Ne forumun hincali olma ne de futboldan anlayan olma gibi bir derdim yok.
Zira burası bana bişey kazandırmıyor ve kazandirmayacakta.

Tek derdim GALATASARAY'in avrupa da eski günlerine dönmesi ve bunun için kendimce görüşlerimi paylaşıyorum.

Misal babel'i bjk aldığında sevinmiştim iyi oynamaz diye ama yanildim ve orda skora etki etti.

Ancak şimdi de bize ilerlemiş yaşı ve yavaşlamış olması sebebiyle istemiyorum.

Elmander de bize geldiğinde yaşı büyüktü ama onun gelmesini çok istemiştim.
çünkü oynadığı pozisyon hız gerektirmiyordu daha çok futbol zekası gerektiriyordu ve bu elmander de fazlası ile vardı.

Bana göre kanat oyuncusu 30 yaşından büyük olmamalı.

Yani bu tum topcular icin gecerli degil mi? Zaten egitimli olmakla zeki olmak farkli seyler degil mi?
Doğru neredeyse hepsi için geçerli.
Belki ben Emrede yanlış algılıyorum yada antipatik bulduğum için bana öyle geliyor.
Konuştuğu zaman yuvarlak futbol cümleleri dışında pek dışarı yansıttığı extra bir zekilik göremiyorum.
Öküz gibi bakışı var birde sinirlenince. Bundan dolayı bu herif antrenör, menajer, başkan olmuş farketmez bence...
Artısı kariyeri ve tanınan futbolculardan olması.

Comolli kazığı çaktı, birde emre çaksın, iyice batsınlar. Uefa da tepelerinde zaten. Fb bir kaç sene daha rakibimiz olamaz bu kafayla.

Üst Alt