Emre Belözoğlu Derbide Yok / Kesinleşti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Derbide Yok / Kesinleşti

Cevap: Ve Emre ilk 11'de!

Volkan

Gokhan Gönül-Lugano-Bilica-Santos

Deivid-Topuz-Selcuk-Deniz-Vederson

Guiza​

Bunlar 7 kazma bi sapla maça başlarlar. Gene sıkıcı sıkıcı maç izleyecez.

Cevap: Emre'nin Galatasaray derbisinde oynama şansı...| Son idmana katılmadı

Emre yok gibi. Orta sahada ;

Deivid - Selçuk - Topuz - Wederson (Özer)

oynar bu durumda.

Cevap: Emre Belezoğlu Derbide Yok...

Volkan

Gökhan - Lugano - Bilica - D.Santos

Topuz - Selçuk

Deivid - Alex - Wederson

Güiza​

Cevap: Emre Belözoğlu Derbide Yok...

Bu haber yalan bence, birkac saat sonra Fener'de €mr€ sevinci diye haber yapilirsa kimse sasirmasin.

Allahsız ya tırstı ya da olay çımasın diye oynatılmıyor bilerek. Fark etmez koltuk yer kafasına, oturur aşağı.

Keske oynasa ya :( Mac boyu edecegimiz küfürler ile kirmizi görmeye en yakin olan paracilari bence

Bu haber yalan bence, birkac saat sonra Fener'de €mr€ sevinci diye haber yapilirsa kimse sasirmasin.

Aynen ben de oyle düşünüyorum. Emre, maçta yok yalanını atıp, takım otobüsü yerine özel araç veya taksiyle falan getirirlerse bile şaşırmam. :D Ama gelsin yav, kaç kaç nereye kadar eninde sonunda bu taraftarla yüzleşecek, bence bugün gelmesi onun için daha hayırlı olur, yoksa buluşma Aslantepe'ye kalırsa hiç gelemez.

O kadarda değil.

Aynen ben de oyle düşünüyorum. Emre, maçta yok yalanını atıp, takım otobüsü yerine özel araç veya taksiyle falan getirirlerse bile şaşırmam. :D Ama gelsin yav, kaç kaç nereye kadar eninde sonunda bu taraftarla yüzleşecek, bence bugün gelmesi onun için daha hayırlı olur, yoksa buluşma Aslantepe'ye kalırsa hiç gelemez.

Bunlarin hayati yalan, ben bunlardan hersey beklerim.

Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu’nun Galatasaray derbisinde sakatlığından dolayı forma giyemeyeceği öğrenildi.

Emre Belözoğlu, hafta içerisinde Manisaspor iler oynanan Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk ayak karşılaşmasında sakatlanmış ve sahayı acılar içerisinde sedye ile terk etmişti.

Emre’nin Galatasaray karşılaşmasında oynayabilmesi için son günlerde yapılan tedaviler yeterli olmadı ve başarılı oyuncunun bu akşam takımını eksik bırakacağı kaydedildi.

Yoo tosuncuk olmadı ama. :D Gelseydin ya işte baba evine ne güzel paracı, şikeci, çirkef herif...

emre ne ...... bir .....sin, hep böyle yapıyorsun, ne güze oynayacaktık :asd:

Emrenin oynamasi bir yandan iyi olurdu aslinda,sonucda sakat bir futbolcu ve hareketlerini ona göre yapacak,icinde olan o sertlik,kavgaci tutumunu sahaya yansitamayacak birde bunun üzerine taraftar baskisindan sonra emrenin fenere yarardan cok zarar verecegini düsünüyorum ama bir yandanda seyircimiz sikintili bir durumda,misal beklenmeyen bir skorda stadi bu fenerin,özelliklede emrenin basina yikar,benim tek cekindigim bu.

Birde maraton.com.tr fb lobisini yapmaya devam ediyor,demin eski futbolcularin fb-GS maclari hakkinda görüslerini yazmis,ilginctir ki bir tane bile GS nin yendigi macdan alinti yok,bütün kaybettigimiz maclarin yorumlarini yaptirmislar,hatta appiah a bile bir sekilde ulasip 4-0 lik fb-GS macini sormuslar,tabiki %1 dogruluk payi varsa bu haberin.

Sonuc olarak Galatasaray bu maci hic heycanlanmadan,sadece futbol oynayarak cok rahat bir sekilde kazanabilecek durumda,evimizdeyiz ve sikinti yaratabilecek hic bir durum yok,asil fener düsünsün bugün burdan ne yapsakda puan alabilsek diye,birde sürinamli ilk macdan ders almis,ona göre hazirlanmistir büyük ihtimalle.

Üst Alt