Haber - Emre Belözoğlu: "Finali Beşiktaş değil, biz hak eden taraftık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Emre Belözoğlu: "Finali Beşiktaş değil, biz hak eden taraftık"

1715113812300.png

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu:

"Bence finali hak eden taraftık. Beşiktaş'ı tebrik ederim."

"Futbol böyle bir oyun, yapacak bir şey yok. İki maçtır oyun anlamında her şeyi yapmaya çalıştık. Bence maçı 2-0, 3-0'a getirecek pozisyonlarımız vardı. Bireysel bir şey yapmaya çalıştıklarında Beşiktaş bireysel hatadan gol attı. Oyuncular üzgün, kendi adıma üzgünüm. Futbol böyle bir oyun, bazen hak ettiğinizin karşılığını alamıyorsunuz."

"Mayıs ayının sonuna kadar 3 tane lig maçımız var. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Oyuncuların da bilmesi gereken bir şey var, Ankaragücü Allah’ın izniyle bu sene ligde kalacak. Bunun için de sonuna kadar bu camiaya layık bir şekilde mücadele edecekler ve öyle tatile gidecekler."

Soru: "Bugün başta siz ve Atakan Çankaya olmak üzere ağır tezahüratlar vardı. bir şey söylemek ister misiniz?"

Emre Belözoğlu: "Benim bu ülkede sözlerimin çok fazla değeri var-yok bilmiyorum. Herkesin annesi var. Beşiktaş taraftarları, inşallah anneleri sağdır ve evlerine gidince ellerini benim yerime öperler. Bunu daha önce de yaptılar. Herkes benden 'Canları sağ olsun.' dememi bekliyor ama bunu söyleyecek kadar derviş değilim. Beşiktaş taraftarı için bir tane menfi cümlem olmadı benim. Önümüzdeki hafta da Anneler Günü, başta annem ve eşim olmak üzere bütün annelerimizin günü kutlu olsun. Bunu futbolun içinde olan doğal şeylermiş gibi görmeye gerek yok. Böyle şeylerle karşılaşmak benim alıştığım bir durum ama sorduğunuz için cevapladım."

Üst Alt