Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Resmen Atletico Madrid'de

Cevap: Emre Belözoğlu Atletico Madrid'de

gitmez bu herif...kesin daha çok para koparmak için dedikodu çıkartmıştır(bakın:alex)

bu arada cristian rodriguezi de aldı madrid portodan.çok iyi bir topçu bilen bilir

İbrahim Seten açıkladı az önce twitterda. Sallama haber yapmaz kendisi.

"SON DAKİKA: Emre Belözoğlu, Atletico Madrid ile 2 yıllığına anlaştı. Perşembe Madrid'e sağlık kontrolüne gidiyor. Sonra imza.. Hayırlı olsun"

"Emre'nin menajeri Ahmet Bulut ile konuştum.. Emre'nin İspanya'ya gideceğini teyit etti.. Bu yaşta bu transfer spektaküler oldu.."

Ayrıca Mehmet Topal haberi doğru değil diyor.

Fener şimdi ayvayı yedi işte. Hayatta bulamazlar öyle oyuncu.

artik bu ise son verilmeli.. arkadaslar.. Twitterden haber alip.. burda baslik acilmasin.. bu ne ya? resmi yayin organlari bisey demeden baslik aciyorsunuz.. yemisim setenini yahu..

iyice bilgi kirliligi oluyor sonra.. iddia ediyorum daha ortada fol yok yumurta yok.. net..

artik bu ise son verilmeli.. arkadaslar.. Twitterden haber alip.. burda baslik acilmasin.. bu ne ya? resmi yayin organlari bisey demeden baslik aciyorsunuz.. yemisim setenini yahu..

iyice bilgi kirliligi oluyor sonra.. iddia ediyorum daha ortada fol yok yumurta yok.. net..

habertürk ligtv sitelerine bak kardeş

LİG tv VE ntv sporda haberi geçti.

Adam harbiden beleşçi la. :D Her yurt dışına gidişinde beleşe gidiyor, kendisi ve menajeri paraları cebine indiriyor. Bize karşı 5 orta saha ile çıktığında bile kendi sahasından çıkamıyorlardı, şimdi orta sahadaki en efektif adamlarından biri gitti. Topal, oldu ki geldi, hayatta bu pisliğin yaptığını yapamaz. Alex bunun sayesinde ileride daha aktif olabiliyordu.

Ligtv, milliyet, hürriyet, ntv hepsi girdi haberi.

Kaldı ki kendisi gıcık herifin teki olsa da tek adamın haberlerini takip edeceksin deseler Seten'i seçerim.

Adam harbiden beleşçi la. :D Her yurt dışına gidişinde beleşe gidiyor, kendisi ve menajeri paraları cebine indiriyor. Bize karşı 5 orta saha ile çıktığında bile kendi sahasından çıkamıyorlardı, şimdi orta sahadaki en efektif adamlarından biri gitti. Topal, oldu ki geldi, hayatta bu pisliğin yaptığını yapamaz. Alex bunun sayesinde ileride daha aktif olabiliyordu.

tino costayı alırlarsa o boşluğu kapatırlar.seneye alexli bir takım kurmayacaklar anlaşılan.

topal christian tino costa göbeği oluşturacaklar.

tino costayı alırlarsa o boşluğu kapatırlar.seneye alexli bir takım kurmayacaklar anlaşılan.

topal christian tino costa göbeği oluşturacaklar.

Tina Costa eğer ayrılırsam eski kulübüm Montpellier'e gidip CL'de oynamak isterim gibi şeyler söyledi. O iş zor bence.

Üst Alt