emre belözoğlu - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu

tam olarak katılmamakla beraber saygı duyuyorum, benim fikrim o sistemin bitiricisi parçası falcao, taşıyıcısı arda idi

tasıyıcıyı hangı manada kullandıgımıza göre degısır tabı

ben de saygı duyuyorum fıkrıne ama derdım su kı arda turanın emre b'nın karıyerındekı en ıyı 11e gırmesı ancak overhyped egosuna azcık daha hava basar baska da bır ıse yaramaz

tasıyıcıyı hangı manada kullandıgımıza göre degısır tabı

ben de saygı duyuyorum fıkrıne ama derdım su kı arda turanın emre b'nın karıyerındekı en ıyı 11e gırmesı ancak overhyped egosuna azcık daha hava basar baska da bır ıse yaramaz
tasıyıcıdan kastım ortasaha ve hücumda topu arda ile buluşturmaları, organizasyonu onun üzerinden kurmaları, anahtar paslarıyla takımı pozisyona sokması, pas oyunundaki etkisi hatta top saklayıp çalma konusunda da takımı rahatlatması. bunları çok iyi yapıyordu, finishi de falcao çok iyi yapıyodu ona laf yok zaten

Beddualar işe yaramış gibi.
Çiçekçi boncukçu açmış Belözoğlan.
Ronaldo dururken ikinci sprinter forvet ne la.
Koy orta sahaya Edgar David'sin yanına Tugayı.
Alex sağ kanattan artık kendine pas atar sıfıra inip orta yapar.

İyi ki Zidane'la felan oynamamış, onu da koyacak yer bulamayıp beke felan koyardı.

Gscimbom mobil

raw_melo-emreye-dil-cikardi-sosyal-medya-ayaga-kalkti_122090554.jpg

Bu dingil 5. Üst üste şampiyonluğu satıp Okan’la birlikte cüneyt tanmanı kandırıp hatta küçük düşürüp ev arkadaşları olan ve yeni yeni palazlanan Ahmet bulutun gazıyla bizi satmış Faruk sürenin maddi sıkıntıya girmesine yol açmıştır

Ahmet bulut zamanında Galatasaray dan kovulmasının müsebbibi olarak Cüneyt tanmanı görür bunlar şahsi menfaatlerini Galatasaray’ı n önüne koyanlardır ve be yazık ki galatasaraylıdırlar

Ben de bunu anlamiyorum.

Simdi forvete herkes de biliyor ki, Hakan Sükür yazilmaliydi. Ama niye yazamiyor??? Abi bana ne cemaatine paralleline... yahu Hakan Sükür cocukluk kahrmanimiz, hadi kalbimizden de sökün onu?? Ben futbolcu hakan sükürden bahsediyorum.. siyasetiniz batsin... bu iklim cok tehlikeli. Muz Cumhuriyeti iste tam da bu ülkeye denir. Yarin devran döner, hakan sükür spor bakani bile olur. Ahanda yasarsak görürüz o günleri.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt