Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi?

Cevap: Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi?

Zaten gerçek mevkisi forvet arkası, şu an yanlış bölgede oynatılıyor. Tabii biz orta sahada 3 defansif adam oynatmaktan vazgeçermiyiz? Geçmeyiz. O yüzden boşuna hayal kurmanın anlamı yok, Emre bu gidişle 4-5 defa daha şans bulur kanatta oynatılarak, sonra da gönderilir.

Biraz yapılanması lazım.Rüzgarından uçacak durumda.2 senedir geliştiremedi vücut yapısını.Bi spor salonuna falan yazılsa 6 ayda tamamdır.

Mutlaka body yapmali.

Yeteneyine lafim yoktur...

Biraz da öz güveni artirsin kardesim - bazen ne yapacagini bilmiyor gibi geliyor.

önde olduğumuz maçların son 15 dakikasında bütün genç oyuncularımız oynasa çok yararlı olur bence.

Levent ne yaptın? Engin Baytar gibi koşacaksa hiç çıkmasın sahaya. Ben 60 dk. lık adam istemiyorum ;) Bence Emre Çolak ilk önce ekmek yemeye başlasın. Floryaya yakın olsam her öğlen 1,5 Adana, Urfa, İskenderle besleyip Şalgam suyuyla dövüp Ötüken çeliği yapıcam yiğidoyu. Sabah, akşam dut pekmezi içirip tahin helvası yedirmek lazım bunaki güce kuvvete gelsin Tıfılinho ;)

sonuc

ailton-04.jpg

Emre Çolak nasıl oynar ben size söyliyim.

O böyle fazla topa basmıcak, fazla koşmucak. İnce paslar atacak falan. emre aynen böyle oynar ve forvet arkası Emre için müthiş olur

emre çolaktan ne forvet arkası olur nede başka bişey GalataSaray için. o fizikle ancak müthiş yetenekli olacaksınki öyle oynayasın.

şutmu çeker ? kısa ara pasmı atar ? uzun pasmı atar ? iyi topmu sürer ? iyi çalımmı atar ? ne yapabilir ?

kendimizi kandırmaya gerek yok keşke iyi olabilse diyorum ama çok çok zor.

------------Muslera----------------

Sabri Uffalusi Semih Hakan

Sercan Selçuk Melo Ayhan

-------------- Emre----------------

--------------Elmander--------------

Üst Alt