Emre Mor İçin Galatasaray da Masada! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor İçin Galatasaray da Masada!

Almanlar aptal değil gelişimi icin asla Türkiye'ye göndermezler... En kötü ihtimal Almanya'da bir takıma kiralık verirler...

Bence E.Mor'u kiralamaya uğraşana kadar Nani veya Ben Arfa Gaitan gibi daha sağlam birisini kiralamaya uğraşalım

Zaten Bruma'dan çok aşırı bir katkı vermez E.Mor

ama düşünsene kanatlarda Bruma-Nani olduğunu

Dursun Özbek yönetiminde bir haberlerin bir önemi yok ki, hala anlamadınız mı adam bizi sıradan bir kulüp yaptı. Yıldız bir isim alabileceğimizi düşünmüyorum. Açıkçası Türkiye standartlarına göre kalbur üstü bir isim olsa yeterlidir. Böyle adamları alabileceğimizi bir kez daha düşünmediğimizi ifade etmek isterim.

bu çocuğu zamanında aldırmayan yönetici kimse Allah onun belasını versin.

Emreyi aldırmayanla Dembeleyi aldırmayan aynı maldır.

Hayırlı olsun Fenerbahçe'ye.

Dursun hem alamaz, alsa bile Galatasaray'da kariyeri biter.

Tolga-Carole-Linnes-Cavanda-Sabri vs... gibi futbol zekası sıfır adamlarla kim futbol oynamak ister?

Dursun desen kiralık olduğunu unutur satmaya çalışır bir ceza da oradan yeriz.

Kulübü gerizekalılar yönetiyor her şey beklenir.

Fatih Terim'in telkinde bulunması gerekir.

Çok isterim Galatasaray'a gelmesini , hatta bence sneijder ve selçuk'u yollayıp emre çolak geri alınabilir.

enes de kiralanırsa Galatasaray yavaştan yabancı sınırlaması için baskı oluşturabilir.
Tekrar takimi yerli coplerle dolduralim yani? Hani cop yok ya takimda

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

enes ünal emre çolak emre mor bunlardan hangisi yerli çöp renkdaş?

Ben onlari kastetmedim rdas... Ben suan kadrodaki copleri kastettim.... Yani tekrar yabanci siniri kalkarsa bu yagli suratin takima dolduracagi yerli copleri... Gerci yabanci kurali olmadigi halde yine coplerle doldurdu gerci, yani pek bi degisiklik olmazda Enesi E. Moru alabilecek kapasitesinin oldugunu dusunuyormusun? E. Colak gelse 2. macinda yine ana avrat duz gider bu taraftar... Elleme dursun Ispanyada, hem kendini kurtarir hem milli takima yarari dokunur en azindan

Ben onlari kastetmedim rdas... Ben suan kadrodaki copleri kastettim.... Yani tekrar yabanci siniri kalkarsa bu yagli suratin takima dolduracagi yerli copleri... Gerci yabanci kurali olmadigi halde yine coplerle doldurdu gerci, yani pek bi degisiklik olmazda Enesi E. Moru alabilecek kapasitesinin oldugunu dusunuyormusun? E. Colak gelse 2. macinda yine ana avrat duz gider bu taraftar... Elleme dursun Ispanyada, hem kendini kurtarir hem milli takima yarari dokunur en azindan
O Konuda biz de ümitli değiliz ama bahsi geçen oyuncular için sosyal medyada baskı yaratılabilir.Dursun bir ihtimal hatalarından ders çıkarmıştır belki ..

O Konuda biz de ümitli değiliz ama bahsi geçen oyuncular için sosyal medyada baskı yaratılabilir.Dursun bir ihtimal hatalarından ders çıkarmıştır belki ..

Hep bi umit haklisin rdas da hani Galatasarayin oldugu yerde her zaman bi umut vardirda yani yagli surat ne umut birakti ne heves birakti artik... Bi cektirip gitsede derin bi ohh ceksek artik, gina geldi yeminle

Üst Alt