Emre Mor Kumarı Oynanmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Kumarı Oynanmalı mı?

Takımın iq ve mental seviyesi bir iqsuz ve gerizekalıyı daha kaldıracak seviyede değil. Gitsin başka yerlerde denesin şansını

Bence asil soru bizim yonetim 4. kez kadro disi kalmis bir oyuncu bedavaya alma ihtimali varmi?

Yap teklifini, oyuncunun masraflarin yarisini biz karsiliyoruz 1 - 2 milyon transfer ucreti, bir sonraki satisindan yuzde 20 yuzde 30 payini size veriririz.. su anki hali ile tamamen zarar. Belki bizde birseyler olur ve futbol kariyerini kurtarabilir.

Yilligi sanirim 2 milyon euro. selcuk, belhanda, feghouli aldiklari paralara bakarsan hic de sacma bir ucret degil. Bilemedin kiralama teklif et....

Nasil baksan nerden baksan cok dusuk maliyetle potansiyeli yuksek olan ama tutarsa inanilmaz buyuk bir katki verebilecek bir oyuncuyu eklemis olursun kadrona.

Evet,

Ne Kadar haraketlerini begenmesem de bu cocuk futbolcu kardesim. Bu cocuk daha 21 yasinda ve evet cok hata yapmistir ama Terim bu herifi Adam eder diye düsünüyorum. Töre, Sener, Deniz gibi Cöpler yerine bu herif alinsin. Son sansini kullanmak isteycektir.

Saglam bir Emre o cok övdügnüz Abdülkadiri donunda sallar

Satin Alma opsiyonu ile kiralanmali.

#EmreMor4Galatasaray

46767

Kiralık gelsin , yerli ve hamle oyuncusu olarak yedekde oturabilir seneye 3 kulvarda varız. Bu sene yedekte hic oyuna girecek oyuncu yoktu.

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk

Kesinlikle almamız gerek. Alırken de 2 + 2 opsiyon şekilde imzalanmalı ve +2 opsiyon karşı tarafa sorulmaksızın bize ait olmalı. Baktık oynuyor opsiyonu devreye sokarız. Serbest kalma bedeli olarak da 20-25 eklenir. Performansa dayalı bir sözleşme de imzalarsan çocuğu da motive edersin. Tutarsa iki taraf için de müthiş olur. Tutmazsa ne oyunculara para döktük bir kere de bu kumara dökmüş oluruz.

Nöbette de yazdım geçen sene istiyordum ama şimdi istemiyorum.

Nedeni de takım çok aksıyor, dolu sorunlu oyuncu var gerek mental gerek formsuzluk gerek performans düşüklüğü olarak. İşleyen bir takım olsa gelsin derdim ama bu kadar sorunlu bir takım varken yeni bir sorunlu adama gerek yok.

Şu an önceliğimiz takımı tekrardan işler hale getirmek lazım. Mevcut kaoslu ortamda Emre yarar dan fazla zararlı olur gibi bence.

Bu yüzden önceligimiz kesinlikle çalışkan ve karakterli futbolcular olmalı.

sent via GSC
Diagne eklendi bu sorunlu futbolcuların arasına bir de.

Önce kadrodaki mevcut kafası kırık adamlardan kurtulmak lazım.

sent via GSC

97 doğumlu problemli bir oyuncu.Aşırı yeteneklerine ihanet ediyor şuanda.Kiralık alınıp son 1 şans verilebilir.

Üst Alt