Emre Mor Türkiye'yi Seçti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Türkiye'yi Seçti!

-----------------------------------------------Babacan-------------------------------
xxx-------------------Toprak------------------------------------Kaan------------Caner
-------------------------------------Oguzhan-------------------Topal-------------------------
Sinan-------------------------------------------Hakan-------------------------------Arda
-------------------------------------------------Cenk/Muhammet-------------------------

Ileride acayip bi kadro olacak

Benchtede Yunus,Töre,Serdar,Emre Mor,Emre Colak, Onur kivrak,Nuri v.b.

Türkiye Ligi sampiyonlugunu sen kime anlatiyorsan ya? Ona bakarsan Chedjou da sampiyon oldu, gec bunlari. Bak ben böyle sacma sapan argümanlar bile kullanmiyorum. Türkiye de savunma düzeni mi var arkadas, kim hücum yaparsa kazaniyor.

Sampiyonlar Ligine gelince, Türkiye Ligi gibi kura cektik. Hic zor rakip gelmedi Manchester haric. Real macinda da yarim saat icinde savunmani delik desik ettiler. Ha Chedjou olsaydi ederlermiydi? Ederlerdi. Ama takim grup maclarinda bile savunma anlaminda vasatin vasatini oynadi. Hatirla Braga ve Cluj maclarini. Rakibin her hücumu tehlike idi. Manchester bile yedek kadrosu ile otoban yapti.

Semih'in hic bir özelligi yok, net. Varsa anlat. Anlatmazsin.

Türkiye sampiyonlugunda savunma önemsiz degildir. Eger önemsiz olsaydi, su an biz neden 5. siradayiz, da lider degiliz ? Savunma kurabilmen lazim... Skibbe, ve Rijkaard dönemlerinde yine, en büyük sikinti savunma kurmakta yasadimiz sikintilardi.... Iyi hücum ederken, savunman da denge olabilmesi gerekiyor.

Chedjou ile 3 senesinde, bir sampiyonluk yasadik. Birinde de cok kritik dönemde sakatlandi ve kart cezalisi oldugu icin oynamadi. Gol yemedik o son maclarda. demekki okadar basit degil.
Ve bu Ülke´de Türkiye sampiyonluguna oynarsin... Premierelague´de oynamiyoruz kusura bakma...

-----------------------------------------------Babacan-------------------------------
xxx-------------------Toprak------------------------------------Kaan------------Caner
-------------------------------------Oguzhan-------------------Topal-------------------------
Sinan-------------------------------------------Hakan-------------------------------Arda
-------------------------------------------------Cenk/Muhammet-------------------------

Ileride acayip bi kadro olacak

Benchtede Yunus,Töre,Serdar,Emre Mor,Emre Colak, Onur kivrak,Nuri v.b.

Ben Oguzhani koyardim Hakan´in oldugu yere... top tutmasi, dribbling yetenegi daha iyi...

ilk olarak bende öyle düsündüm. Nuri sahinide arkaya. Zaten okadar sik sakatlanmazsa, türkiyenin en iyi 8 numarasidir

Topal´i pek sevmem, tek yönlü oldugu icin... Ama fenerde isini 10 numara yapiyor son aylarda. Kadroda Yunus, Oguzhan, Hakan gibi üc tane 10 numara var. Yine Arda´da ofansif orta saha oynuyor Barca´da... Bir nevi Topal´a ihtiyac olacak gibi görülüyor dengelemek adina, ama fazla yanliz kalirsa, o da bocalayabilir... Bu takimdaki önemli buldugum tek olay, oyunu iki yönde de oynamasidir... Bu konuda teorik anlamda sorun gözüküyor.

Üst Alt