Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"

Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"

Emrenin emir komuta kademesinde Cumhurbaşkanımızın bir üst sırasında olduğunu düşünmeye başladım. İşin aslı bu ülkede onun kadar JB birisi daha yok. TSK da olsa Maraşal rütbesi gibi bir şeyi var. Dokunulmaz.

Başbakan nikah şahidi

Savcı Zekeriya Öz kankası.

Bu durumda kim tutar bu karaktersizi. Önüne gelene racon kesiyor.

Türkiye böyle bir ülke. Çifte standartların ülkesi.

Başbakan nikah şahidi

Savcı Zekeriya Öz kankası.

Bu durumda kim tutar bu karaktersizi. Önüne gelene racon kesiyor.

Türkiye böyle bir ülke. Çifte standartların ülkesi.

Dünya'nın her yerinde böyle, olayı Türkiye'yle sınırlandırmayın. :yenieek:

Dünya'nın her yerinde böyle, olayı Türkiye'yle sınırlandırmayın. :yenieek:

Su olanlar Almanyada olsa.....(Burda yasadigim icin örnek verebilirim ve bir Türk olarak orasini da cok iyi tanirim)

Birak Fenerbahce´yi, Bayern Münih suan 3. Bundesliga´da Top kosturuyor olurdu...

Birak Emre Soytarisini, Franz Beckenbauer Futboldan men edilirdi....

Lig Tertemiz devam ederdi..

Kimse bana dünyanın her yerinde çifte standartın olmadığını söyleyemez. Her yerde çifte standart vardır/yapılır, seviyesi farklı olabilir ama yapılır.

Su olanlar Almanyada olsa.....(Burda yasadigim icin örnek verebilirim ve bir Türk olarak orasini da cok iyi tanirim)

Birak Fenerbahce´yi, Bayern Münih suan 3. Bundesliga´da Top kosturuyor olurdu...

Birak Emre Soytarisini, Franz Beckenbauer Futboldan men edilirdi....

Lig Tertemiz devam ederdi..

Ben zaten şike olaylarıyla ilgili konuşmuyordum orada. "Türkiye böyle bir ülke. Çifte standartların ülkesi." bu kısma yazdım "dünyanın her yerinde böyle" diye. Çünkü dünyanın her yerinde çifte standart var. Kimse yok diyemez.

Ben hollanda'dayim ama burada boyle degil. Burada Kraliyet ailesinden prens bile polis karsisinda hukmu yok.

Dünyanın çoğu ülkesinde öyledir kağıt üzerinde, ama samanlar altından ne sular yürütülüyor...

17 Kasımda mı açıklanacak beyler iddianame?

Üst Alt