En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Cevap: En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

İzmir'deki güzel kızların kaynağı da çoğunlukla Yunanistan ile yapılan mübadelede buraya gelen ailelerdir.Bizimkiler de ordan gelmiş.Hakikatten burada tanıdığım güzel kızların %99 unun kökeni Selanik,Girit vs vs.

nerde kalan??

bulgaristan kimindi??

osmanlının

osmanlı kaybedince ne oldu ordaki türklere?

türkiyeye gelmek zorunda kaldılar bilmem kaç senesinde

mesala bu gün çorluda felan gözünüzün gördüğü her yerde bu vatandaşlarımızdan vardır da dersimiz tarih mi şimdi?
gocmenler Bulgar agirlikli demissin ,ben de bunun dogru olmadigini soyledim sen ne yazdigina iyice bir bak

edit: Bulgar derken bolge kastettin herhalde ,soy sop degil neyse

Zonguldaklıyım diye söylemiyorum ama bizim Zonguldaklı kızlarda güzeldir.Hele bir de avm nin oralara gidersen öfff :D çirkin yok. :asd:

Izmir diyorum bende (özellikle Alsancak, Bornova ve Karsiyaka ilceleri) :)

valla 3.üniversitedeyim şuan daha önce muğla ve eskişehirdeydim 2şer sene..bu sene izmirdeyim.bornovadayım..bir istanbullu olarak buradaki potansiyel hatun kaynağını gördükten sonra yerleşmeye karar verdim izmire :D bunun yanı sıra kastamonu cide , karabük safranbolu , muğla marmaris muhitlerinde cıbır avı kesinlikle şiddetle tavsiye edilir :D

Üst Alt