En İyi "7" Hangisi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi "7" Hangisi?

Cevap: En İyi "7" Hangisi?

Quaresma-Be%C5%9Fikta%C5%9F.jpg

7+7= 14 = Cruijff :D

Ben Raul'u da bu listeye yazardim sahsen, Owen'in oldugu bir listede Raul'da olmali.. Raul diyorum..

7+7= 14 = Cruijff :D

Ben Raul'u da bu listeye yazardim sahsen, Owen'in oldugu bir listede Raul'da olmali.. Raul diyorum..

Hayır yahu, karışık bir 7 numara olayı değil bu.

Manchester United'da George Best ile başlayan, efsaneleşmiş oyuncuların 7 numara giyme olayı vardır.

Mesela Ronaldo takıma gelince, boşta olan 10 numarayı ister ancak Ferguson, kendisine 7 numarayı verir.

Hayır yahu, karışık bir 7 numara olayı değil bu.

Manchester United'da George Best ile başlayan, efsaneleşmiş oyuncuların 7 numara giyme olayı vardır.

Mesela Ronaldo takıma gelince, boşta olan 10 numarayı ister ancak Ferguson, kendisine 7 numarayı verir.

Sadece basligi okuyup yorum yapinca böyle rezil olabiliyoruz maalesef reis :)

Tesekkürler... Bende Ronaldo diyorum o zaman ;)

Cantona'yı izleyememek benim içimde de uktedir.Ama izlediğim videolar hakkındaki yorumlar filan kesinlikle Cantona diyorum.

Dedem George Best için şunu derdi: Hagi 'nin Roberto Carlos gibi koşanı, Jardel gibi son vuruş yapanı, Messi gibi atletiğini düşün. İşte o George Best

ronaldo tabi ki.yetenek olarak best ve cantonanın gerisinde olabilir ama oyun diisiplini çalışma azmi istatistikleri onları ezer geçer.

Üst Alt