En İyi Türk Teknik Direktörler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Türk Teknik Direktörler

Cevap: En İyi Türk Teknik Direktörler

Size ne Aykut'un hocalığını beğeniyorsam? Madem sizin dediğiniz olacak takılın bu başlıkta o zaman kendi kendinize. Adam bir de soruyor niye Aykut'u diye. sana hesap mı vereceğim arkadaş istediğimi yazarım. Hey Allah'ım...Bir de bunu yapan bilmem ne moderatörmüş.

ben de aykutu görünce tek kelime bişey demedim, tam mesaj yazacaktım sonra forumdan atılırım diye sildim, emin ol insanlar şaşırdığından öyle demiştir. (çünkü ben çok şaşırdım, ağzım 5 dakika açıkkalıverdi) kocaman gibi birinin bu listeye girmesi çok şaşırtıcı bir durum. o yüzden biraz şaşırmış arkadaşlar. yoksa fikrine saygı duyarız ^^

ben de aykutu görünce tek kelime bişey demedim, tam mesaj yazacaktım sonra forumdan atılırım diye sildim, emin ol insanlar şaşırdığından öyle demiştir. (çünkü ben çok şaşırdım, ağzım 5 dakika açıkkalıverdi) Kocaman gibi birinin bu listeye girmesi çok şaşırtıcı bir durum. o yüzden biraz şaşırmış arkadaşlar. yoksa fikrine saygı duyarız ^^

Ben sadece A.Santos,Yobo,Serdar, Niang,Dia transferlerini yapan adamı ve oynatmaya çalıştığı futbolu beğeniyorum. Şike var veya yok ben geçen sene ikinci yarı fener'in oynadığı futbolu beğeniyorum. Daha önce Ankaraspor'da da beğeniyordum. Başkanlarının(eğer varsa) işlediği suçlar olmasa Niang,Lugano,Santos'un kaldığı takımın üzerine yapılacak takviyelerle Aykut Kocaman'ın rüştünü ispat edeceğini düşünüyordum. Bu kadar basit. Bu benim fikrim ve ben bunda kim ne derse desin ısrarlıyım.

Ben sadece A.Santos,Yobo,Serdar, Niang,Dia transferlerini yapan adamı ve oynatmaya çalıştığı futbolu beğeniyorum. Şike var veya yok ben geçen sene ikinci yarı fener'in oynadığı futbolu beğeniyorum. Daha önce Ankaraspor'da da beğeniyordum. Başkanlarının(eğer varsa) işlediği suçlar olmasa Niang,Lugano,Santos'un kaldığı takımın üzerine yapılacak takviyelerle Aykut Kocaman'ın rüştünü ispat edeceğini düşünüyordum. Bu kadar basit. Bu benim fikrim ve ben bunda kim ne derse desin ısrarlıyım.

Sike var.

ya zaten bişey demedik şaşırmış olabiliriz çünkü aykutu beğenen kişi sayısı oldukça az. ikincisi ise şike olmasa rakip yatarmıydı? ya da sivas maçındaki gibi karşı taraf oynayınca aykutun takımının nasıl kilitlendiğini hep beraber gördük

üçüncüsüde geçen sene parayı verip şike yaparsan karşı taraf parayı alınca sana yatar, tabi ki yatıncada sen istediğin gibi oyun oynarsın. izleyende aa bak ne güzel top oynuyo şu takım der.

ha aradaki tek fark. FT liverpool'a arsenal'a oynatır güzel futbolu, kocaman mersine oynatır kayseriye oynatır ^^

sike konusunu bir kenara birakarak cevap veriyorum ben de.

aykut kocaman daum fenerbahcenin antrenörlügünü yaptigi siralarda o takimin futboldan sorumlu adamiydi. yani futbol denince aziz yildirim'dan sonra gelen adamdi.

fakat 2-2 olayindan sonra aykut kocaman cok büyük bir serefsizlik yapti ve o güne kadar arkasinda oldugu daum'u arkasindan vurdu. ve bu olaydan sonra

kendi takimin basina gecerek ne kadar cirkef bir insan oldugunu ve daum'u göndermesinin asil sebebinin ne oldugunu gösterdi.

takimin basina geldikten sonra daum'un 4-2-3-1 sistemini HIC BIR degisiklik yapmadan aynen devam ettirdi. sadece oraya buraya takviyeler yaparak

takimi güclendirdi. demek istedigim su: bu herifin hic bir artisi yok. baskalari üzerinden prim yaparak basari saglamaya calisti ve calisiyor. görüsüne saygi duyuyorum

ama fener'in bu futbolunun mimari benim kanaatimde daum'dur.

Kendi listemi yapayım;

1. sırayı Bülent Uygun sanırım. Hem genç hem Sivas ile başarıdan başarıya koştu. Oldukça avrupai bir isim. Mourinho'ya benzetiyorum ben tarzını.

2.Ziya Doğan. Ayman gibi bir futbolcuyu adam etti, her gittiği yere götürdü. Barça'ya gitse, oraya da alır. Kendisinin stilini Capello'ya benzetiyorum

3. Giray Bulak. Bilmem anlatmama gerek var mı?

Bu kadar vurmayın adam öldü..:D

Aykutu nasıl yazıyorsunuz hayretler içinde okuyorum.Hikmet karaman bile Aykuttan daha iyidir. Küme düşme adayı her takımı gittiği zaman adam ediyor. Kayseri,Ankaragücü,Manisa gibi takımlar düşme hattında iken kurtarmışdı.

Kendi listemi yapayım;

1. sırayı Bülent Uygun sanırım. Hem genç hem Sivas ile başarıdan başarıya koştu. Oldukça avrupai bir isim. Mourinho'ya benzetiyorum ben tarzını.

2.Ziya Doğan. Ayman gibi bir futbolcuyu adam etti, her gittiği yere götürdü. Barça'ya gitse, oraya da alır. Kendisinin stilini Capello'ya benzetiyorum

3. Giray Bulak. Bilmem anlatmama gerek var mı?
Yılmaz Vural'ı neden yazmadın. Gittiği her takımda ligi birinci yada üçünçü tamamlıyor.

Yılmaz Vural'ı neden yazmadın. Gittiği her takımda ligi birinci yada üçünçü tamamlıyor.

Yazmaya gerek yok. Nasıl kötü listemde 1. sıraya Terim'i yazmama gerek yoksa, Yılmaz Vural'ı da iyi listesinde 1. sıraya yazmama gerek yok. Yoksa kendisindeki oyun hırsını hiç bir şeye değişmem. Konyaspor taraftarı bir keresinde ''ASLAN YÜREKLİ YILMAZ'' pankartı açmıştı hiç unutmam. -konyada çalıştı dimi la?- :)

Hikmet Karaman, Aykutu katlar.. "0" puanlı takımların başına gelip kümede bırakıyor. Kayserinin ilk yılını unutmayın.Ozamanlar Atatürk stadyumunda oynuyorladı. En yakın örnek, manisayı verebiliriz. Şuanki Manisanın çıkışında adamın bile payı var.

Bir çok kişi saçmalamanın da ötesinde yorumlar yapmış. Eminim farklı görünme çabasının bir ürünüdür tüm bunlar.

Sn. Emre Saykal, sence ülkedeki en avrupai isim ne? Söyle de bilelim. Bir de moderatör olacaksın..............

1-Fatih Terim

2-Şenol Güneş

3-Mustafa Denizli

4-Abdullah Avcı

5-Ertuğrul Sağlam

6-Tolunay-Hikmet

7-Aykut Kocaman

bu avrupai takıntısı nerden gelir hiç anlamam :D avrupai olmak uefadan men edilmekse eyvallah ama avrupa'da kupa alan adam (terim) avrupai olmuyosa o zaman kimse avrupai değildir.

Bence yok.Şimdi Mourinho'ya baktığın zaman Fatih Terim,Şenol Güneş vs ona göre kötüler.

Üst Alt