En İyi Yabancı Jan Olde Riekerink - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi Yabancı Jan Olde Riekerink

sabri hakan balta ve selçuğu oynatan bir adam benim gözümde t.d falan değildir değilde zaten anca bizim gibi 3. dünya ülkesi takımlarını çalıştırır.

Hocam iyi güzel diyorsunuz da.

Linnes ve Cavanda ikisi bir Sabri etmiyor çoğu maçta.

Hakan Balta biraz zorunluluktan oynuyor, bir türlü stoper ikilisi tutturamadık. Serdar sakat, Ahmet Cezalı, Chedjou malum derken.

Selçuk - De Jong ve Tolga üç tane orta saha oyuncumuz var. Bir de Josue'yi ara ara orda deniyor. Tolga sakat olunca el mecbur Selçuk'a kaldık gibi bir şey oldu. Umarım temizlik yaz dönem eder de bu üçlüden kurtuluruz diye umut ediyorum ben de ama şu aşamada kızamıyorum hocaya.

Gerçi Hakan Balta'yı severim, efendi adam. Lobi yapmaz, yedek kalır sorun etmez. Yaşlandı artık bir kan değişimi gerek elbet. Kurtulmak lafı ağır olur onun için yolları güzelce ayıralım kendisiyle.

Hocam iyi güzel diyorsunuz da.

Linnes ve Cavanda ikisi bir Sabri etmiyor çoğu maçta.

Hakan Balta biraz zorunluluktan oynuyor, bir türlü stoper ikilisi tutturamadık. Serdar sakat, Ahmet Cezalı, Chedjou malum derken.

Selçuk - De Jong ve Tolga üç tane orta saha oyuncumuz var. Bir de Josue'yi ara ara orda deniyor. Tolga sakat olunca el mecbur Selçuk'a kaldık gibi bir şey oldu. Umarım temizlik yaz dönem eder de bu üçlüden kurtuluruz diye umut ediyorum ben de ama şu aşamada kızamıyorum hocaya.

Gerçi Hakan Balta'yı severim, efendi adam. Lobi yapmaz, yedek kalır sorun etmez. Yaşlandı artık bir kan değişimi gerek elbet. Kurtulmak lafı ağır olur onun için yolları güzelce ayıralım kendisiyle.

Linnes oynadığı her maç sabriden daha iyi olduğunu kanıtladı futbolda devamlılık önemlidir adamı 1 maç oynatıp 5 maç oynatmazsan o adam istediği form düzeyine ulaşamaz hem fizik hemde mental olarak.Medyanın pompasına gelmeyin kardeşim yok neymiş sabrinin yerini kimse alamıyomuş geçin bunları linnes sabriden 5 kat daha faydalı bu takıma.

Hakan balta mevzusuna gelince yıllardır hakan şöyle hakan böyle diye o bölgeye adam gibi biri alınmadı bak semih ve hakanın ilk 11 de olmadığı bir maç gösteremezsin stoper ikilisinde farklı iki oyuncunun olduğu bir maçımız yok yani hem adamları kendi elimizle oynatıyoruz hemde buna zorunluluk diyoruz öylemi?Geçiniz efendim geçiniz.

Ben tolganın sakatlığınada inanmıyorum selçuğun oynaması için al paranı otur dendi bence.Takımı nasıl bir zihniyetin yönettiğini düşünürsek bence bu dediğim son derece mümkün.

Hocanın tercihimidir değilmidir bilmem ancak bu sözünü ettiğim adamlar kesinlikle farklı bağlantılar ve farklı ilişkiler içerisinde bu takımda kalmaya ve oynamaya devam ediyorlar.

Teşekkürler ozan kardeşim işlerden dolayı pek vaktim olmuyordu çok nadir giriyordum foruma biraz göz gezdirip çıkıyordum neyse ki işlerimizi hallettik şimdi yine felaket tellallığı yapmaya devam :)

Sen nasılsın

senin sıradışı ve sorgulayıcı sert üsluplu yorumlarına ihtiyacımız olduğu bir dönemdeyiz reys başımızdakiler malum

sağol bende iyiyim.

35a293f22c2e7e1ae0a14584f12a8965.jpg

Sezonu yanlış yazmışım , fena fail olduk.

Hani bunu koysan daha az gücenirdim.

IMG_1549.jpg

Üst Alt