En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

Merak etmeyin, en kötü gün bugün değil; haftaya daha kötü olacak..

Gerizekalı mı ya bunlar?

İnsanda biraz utanma arlanma olur be. Yönetimin suratına tükürsek yarabbi şükür derler demiştim ama bu atasözünü gerçekten uygulayacaklar demekki tükürsek.

Takımın ağzına ettikleri yetmedi üstüne birde bunu t-shirt olarak mı bastırıyorlar? Başarısızılıktan para kazanmak diyeceğim o da değil, rezillikten kepazelikten terbiyesizlikten para kazanmaya çalışıyorlar. Dalga geçiyorlar resmen ya başka açıklaması yok bunun...

Adnan Polat kankasıyla ve yöneticileriyle birlikte kendi giysin bunu. Daha neler göreceğiz bakalım... Daha hala imza toplayıp etik tartışsınlar genel kurul üyeleri de aynen devam.

Adamlar kötü durumdan bile para kazanmaya çalışıyor, bizim saftirik taraftar da gaza geliyor. Avrupa'da fln örnek veriyorsunuz da, Avrupa'da böyle bir başkan ve böyle olaylar yaşansa, o Adnan Polat çoktan linç edilmişti.

Adamlar bu kötü günü bile değerlendirmesini biliyorlar. Akılları sadece ticarete çalışır, boş kafalılar.

Adamlar kötü durumdan bile para kazanmaya çalışıyor, bizim saftirik taraftar da gaza geliyor. Avrupa'da fln örnek veriyorsunuz da, Avrupa'da böyle bir başkan ve böyle olaylar yaşansa, o Adnan Polat çoktan linç edilmişti.

Birader sen moderatörün ne demek olduğunu biliyor musun?

Şimdi gördüm, çok güzel duruyor alacağım ben de.

Günün kötü oldugunu biliyorsun, niye hala oturuyorsun o koltukta... Bu da ilginç..

beyler bende tshirt yaptim satiyorum

futboldan anlamiyorum tshirtu

I SUCK AT SOCCER

15 tl ye veririm forumdashlara

i_suck_at_soccer_tshirt-p235775772408772292ygbh_400.jpg

Bence Yusuf Köse anne ve babaya sanal alemde "moderatör" dendiğini falan sanıyor.

Üst Alt