En Sevdiğiniz Tatlı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Sevdiğiniz Tatlı?

Cevap: En Sevdiğiniz Tatlı?

Güzel ama overrated.

baklava1.jpg

Güzel ama underrated.

cevizli_baklava.jpg

Ama en şahane tatlı budur benim için;

suffle.jpg

Birkaç restaurantta yediğim yemek sonrası gelen böyle mis gibi tereyağlı irmik helvası içinde vanilyalı dondurma süper oluyor. Bunun dışında, bazılarına biraz özenti gibi görünsede tadını çok sevdiğim sağlam yapan bir yerden aldığım cheesecake.

Yapmayın lan, Allah'ın terkettiği yerdeyim.Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeyim.Böyle şeyler konuşmayın forumda, zaten acıktım.Olm yemin ederim fena durumdayım, bugüne kadar hiç bir tatlıya hayır diyemedim, bu konuyu akşam saat 8e kadar kapalı tutalım lütfen.

Ayrıca fıstıklı baklavayı o kadar övdüm ama etrafta alacak yer yok, sıkıntı var. Burada herkes fındığa abanmış varsa yoksa fındıklı tatlılar.

iyi yapılmış bir suffle gerçekten süper oluyor. şireli tatlılardansa şekerpareyi severim

Ne çok künefe seven varmış. Ben de severim ama en sevdiğim tatlı diyemem. Hakiki antep baklavasının üzerine bir lezzet yok bana göre tatlı dünyasında. Cevizli baklava çok sevmesem de bayramlarda yerim ama gidip de satın almam. Tulumba, profiterol, tel kadayıf, ekmek kadayıfı başta olmak üzere tüm tatlıları severim. Kabak tatlısı hariç. Sütlaç ile revaniyi de pek severek yemem açıkçası..

evde bal, elma puresi ve cookie hamuru var buraya baklava falan yaziyom :sad007: allahini seven ustume KUNEFE atsin

Üst Alt