Ender Arslan Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ender Arslan Galatasaray'da

Cevap: Ender Arslan Galatasaray'da

hayırlı olsun.enderi pek sevmesem de önemli katkılar vereceğine inanıyorum

ender2_INK2P.jpg

Artik JJ yerine Ender bizi kanser eder. :D

Ender nasil bir oyuncu? Ender Futbolcu olsaydi önemi hangi türk futbolcusu gibi olurdu? mesela özil=ilyasova Ömer asik=nuri Sahin Ender Arslan=?? :D

Komik bir soru ama ancak böyle anlarim =)

futboldaki şımarıklık buraya da yansımış insanlar ender'i beğenmiyor . milli takımın oyun kurucusu bu adam

Benim merak ettigim, diyelim Ersan lokovt oldu ve biz Ersan´i aldik. Bi kac ayligina mi geliyor bu sporcular o zaman? Nasil olacak? Yoksa 2 yillik da anlasabilirmiyiz onlarla?

Harika bir iş yaptı basketbolda bu sene kulüp bu tarz adamları almamız daha kolay artık :) Ender yerinde ve çok iyi bir transfer takımımıza hayırlı olsun

futboldaki şımarıklık buraya da yansımış insanlar ender'i beğenmiyor . milli takımın oyun kurucusu bu adam

Servet´te Milli takım defansı.Beğeniyor musun?Bazı insanlar hakettiğinden fazla değer görüyor.Tutku varken,şu adamın yıllardır Milli takımda oynamasına dayanamyorum.Neyse artık,umarım yabancı 1-2 oynayabilen birini alırız,yoksa iş yaş.

kerem tunçeri de olsaydı süper olurdu.

ama ender de iyidir ,yerli kısa rotasyonu için..

yabancı guard kesinlikle alınacak .

Üst Alt