Enes Ünal: "Çalışmaya ve inanmaya devam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1060970.jpg

Türkiye A Milli Futbol Takımı forması giyen golcü futbolcu Enes Ünal, Andorra maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. Genç futbolcu, kendisine verilecek şansı her zaman en iyi şekilde değerlendirmek istediğini vurguladı.

Enes Ünal'dan Andorra yorumu
Enes, "Andorra bana göre disiplinli bir takım. Kompakt oynamaya ve futbolun doğrularını yerine getirmeye çalışan bir takım. Çok iyi bir yolda ilerliyoruz. Ama yolun daha başı. Çok daha iyi yerlere geleceğiz" dedi.

Enes Ünal: "Çalışmaya ve inanmaya devam edeceğim"
Golcü futbolcu, "Benim için en önemli olan şey sağlıklı olmak. Milli Takıma hiçbir beklentim olmadan geliyorum. Oynarsam mutluluk verici. Çalışmaya ve inanmaya devam edeceğim. Elimden gelenin en iyisini yapacağım" diyerek sözlerini tamamladı. (AJANSSPOR)

Açık konuşmam gerekirse bu herifin hiç bir zaman iyi bir forvet olmayacağını düşündüm hala da öyle düşünüyorum. Umarım artık yapar bir patlama yapacaksa.

Ama çok yumuşak bir oyun tarzı var, bu minnoşlukla bir yere gelemez.

Açık konuşmam gerekirse bu herifin hiç bir zaman iyi bir forvet olmayacağını düşündüm hala da öyle düşünüyorum. Umarım artık yapar bir patlama yapacaksa.

Ama çok yumuşak bir oyun tarzı var, bu minnoşlukla bir yere gelemez.
Ahmed Kutucu ve Halil Dervisoglu'nun ayakkabilarini tasir anca. Mülteci gibi oradan oraya sürüklenip duruyor. Bir baltaya sap olamadi.

Üst Alt