# Engin Baytar - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Engin Baytar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar Galatasaray ile anlaştı iddiası !

3 milyon € filan deniyor bonservisine, öyleyse kalsın.

Alternatif olarak bulunmasını istiyorum Engin'in, 1 milyon € civarında bir bedelle gelirse çok iyi olur.

Ben ne zaman bir yerliye gel koçum dedimse çok şükür şuana kadar yüzümü kara çıkarmadı sanada diyorum ki GEL KOÇUM BENİM...

Engin Baytar cok yetenekli bir futbolcu cok cok iyi bir alternatif olur ve bizde patlama yapicagini dusunuyorum Fatih Terim onu adam eder rahat olun.. ama 11 icin ideal degil alternatif icin iyi

Engin Baytar cok iyi olr resmen yerli yaratıcı oyncu kalmadı takımda

Engin Baytar yerine göre iyi bir oyuncu yeri geldimi kazmadan farkı yok güvenli bir oyuncu değil gerek yok bence böyle bir transfere.Adam olsa zaten Şenol hoca bırakmaz elinden...

hayır ya, bu herif tamam yetenekli ama aşırı sorunlu. Her maç banko sarı kartı var.

Olcan enginden daha iyi futbolcu hemde çok efendi karakterli alın gelin altarnatif işde .... bana göre direkt de oynarda...

bu herif ya fatih hocanın çok iyi bir adamı olur bilirsiniz hocanın çetesi vardır :D arda, emre beleşoğlu, sabri , servet, hamit ... öncedende bülent hakan ...

ya da hocanın nefret edeceği ve hayatını kaydıracağı adam olur . değer mi bilmiyorum .

Kim gelirse gelsin arkadaş ya... O gelecek, bu gidecek, bu kalacak, buna ne olacak, ıvır zıvır bir sürü baş ağrısı. Şu ligler başlasa da kurtulsak artık.

Kesinlikle gelmeli. 3 milyon sudan ucuz Engin kalitesindeki bir oyuncuya.. Bizim sistemimizede cuk diye oturur. Presten başı dönecek bizle oynayanlar ;)

Cevap: # Engin Baytar

Açıkçası ne Engin'e,nede başarısızlığa gösterilecek sabır kalmadı.Eğer sabır gerekliyse,Engin'e değil,altyapıdan birine sabır gösterelim.

28 yaşına kadar adam olamamış bir oyuncu yerine,23 yaşında olan Aydın'a sabır gösteririm daha iyi.

Engin'i Batuhan ile bir tutan hatta Batuhan adam olur, Engin olmaz diyenler olmuş önceki sayfalarda. Batuhan şımarık, kendisini dünyadaki tek futbolcuymuş gibi gören, daha birşey olmadan ne oldum delisi olmuş terbiyesiz bir oyuncudur. Engin dengesiz, piskopat, arıza bir oyuncu olmasına rağmen ben böyle davranışlar, böyle bir karakter içerisine girdiğini görmedim. Kötü bir örnek vermek açısından illa biriyle karşılaştıracaksaksanız bence Emre Belözoğlu ile karşılaştırın.

sakatlık ve başına buyruk davırları beni korkutuyo .. ama isterim ve çok katkı yapıcagını düşünüyorum müthiş bir yetenektir adam çünkü.. terimin ona o korkuyo motivasyonu vericegini düşünüyorum ama aksi durmda kötü olur. çok zor bir durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt