Engin ve Kazım'da yırtık! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin ve Kazım'da yırtık!

Cevap: Engin ve Kazım'da yırtık!

Ne yapacaksak savunmayi bozmadan yapmak lazim ilk defa bu kadar oturdu ve az pozisyon veriyor savunmamiz. Savunmada macera aramadan orta ve ileride degisikliklere gidilmeli

Enginin yerine yekta oynar o da engin gibi koşan oyuncu tekniği de var. Sağ kanat da sabri eboue ikilisine emanet olur bir kaç maç artık. Olacak bu kadar sakatlık geçen yıllarda 6-7 oyuncumuz sakat olurdu düzenli olarak. Bu yıl da fenerin mesela çok sakatı oluyor. Sakatlık konusunda en iyi başlangıcı yaptık.

Kazımın yerine oynayacak adam bulunurda Engin'in yerine A takımda adam yok. Umarım potansiyelli bir gence şans verilir.

Engin ve Kazım inşallah ciddi değildir sakatlıkları 1 haftadan fazla olmasa bari :(

Engin ve Kazım oynayamayacaksa Antalyaspor maçındaki 11 kesinlikle şöyle olmalı

---------Muslera----------

Eboue---Gökhan---Ujfalusi---Hakan

Sabri---Melo---Selçuk---Riera

---------Elmander---------

----------Baros-----------

İkisi içinde çok üzüldüm Kazım ve Engin Antalya maçında yoksa Engin'in yerine Yekta ilk 11'e girer Kazım'ın yerine de Eboue ve 4-5-1 oynarız.Sonradan yine Sercan - Baros takviyesi ile maçın gidişatını değiştirebiliriz.

Sakatlıklar ciddi ise Engin' in yerine Ayhan veya Yekta, Kazım' ın yerine de Baros' un oynayacağını düşünüyorum.

bu hafta olmasa bile gelecek hafta oynayabileceklerini zannediyorum ki kazım çok kuvvetli oyuncu rahat atlatır.

ama enginin yokluğu kötünün kötüsü olur

Söylemiyim diyorum ama stad dediğinde okul tiyatro salonu gibi herşeye de açılmaz ki arkadaş. Konseri orda kutlaması orda milli maçı orda yeter kardeşim.

Al zeminin kurbanları da burda. Engin çok iyiydi Kazım geçen yılın çok üzerindeydi yazık değil mi bu emeklere..

Karşılaştırma yapmayı pek sevmem ama ister istemez 2000'lerin takımına gitti aklım.O zaman takımın omurgası Taffarel, Popescu, Hagi, Emre B. ve Hakan'dı. Bugün de Muslera, Ujfalusi,Melo,Engin ve Baros omurgayı oluşturacak gibi.Terim'in sisteminde bu adamlar önemli.Tek fark o günlerde Emre'nin yanında Okan ve Suat da vardı.Bence Engin tarzında iki oyuncu daha gerekli takıma, çok ama çok yararlı bir oyuncu Engin.Trabzon'da oynarken de oyununu çok beğenir ,hırçınlığını eleştirirdim.Trabzonspor haberlerini çok takip etmediğim için neden oynatılmadığını anlayamazdım. Ayrıca belli bir kesimin Terim'in bazı oyunculara takıntılı olduğunu söylemesi Terim'in sisteminin basite indirgenmesi oluyor. Özellikle Engin,Kazım gibi adamların bu sistemde önemli katkıları var.Şu ana kadar Engin'in en yararlı yerli transfer olduğunu söyleyebilirim.Devre arasında bir kaç takviyeyle takımın ritmini bulacağını düşünüyorum. Bir de Arda varken Culio'yu gereksiz buluyordum ama şu an Arda yok ve keşke Engin'in yanına Culio'yu katabilsek.

Engin ve Kazım inşallah ciddi değildir sakatlıkları 1 haftadan fazla olmasa bari :(

Engin ve Kazım oynayamayacaksa Antalyaspor maçındaki 11 kesinlikle şöyle olmalı

---------Muslera----------

Eboue---Gökhan---Ujfalusi---Hakan

Sabri---Melo---Selçuk---Riera

---------Elmander---------

----------Baros-----------

Senin kadrona göre diziliş

-------------------Muslera------------------

Sabri-------Zan---------------Ujfa-------Hakan

-----Eboue---------Melo---------Selçuk--------

-------Elmander----Baros----Riera--------------

böyle olur

Senin kadrona göre diziliş

-------------------Muslera------------------

Sabri-------Zan---------------Ujfa-------Hakan

-----Eboue---------Melo---------Selçuk--------

-------Elmander----Baros----Riera--------------

böyle olur

7 yabancı oluyor. İleri 3lüdeki herhangi bi isim Sercan'la değiştirilebilir.

Üst Alt