EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax

City hegemonyası başladı beyler Barca falan hikaye

Cevap: EPL 11/12 H:3 | Tottenham 1-5 M. City | Maç Sonucu | 28 Ağustos | SporMax

saka maka Manchester City yüzyilin kadrosunu kurdu. Seneye bir yedek kaleci ve orta sahaya bir tane saglam adam daha alirlarsa önümüzdeki 4-5 sene transfer yapmalarina gerek yok. Adamlarin baskani acayip zengin zaten basar parayi De Gea'yi yedek kaleci diye getirir :D

maçın başında dzeko ya agzınıza geleni söylediniz,şimdi öve öve bitiremiyorsunuz.nerde o tevezciler el kaldırsın bakam.

Dzeko sov yapmis. Adamim Aguero atmis yine.

3 maçla Barça'dan iyi yaptınız adamları :asd:

Lan bazen diyorum bizim klübüde bi arap takımı alsa.Şunlara bak Adebayor istenmeyen adam,Agüero yedek forvet süper kadro be...

Geçen sene pek varlık gösteremeyen Dzeko bu sene yaratıcı oyuncu transferleri ile coştu.

2009 Aralık ayından beri yani tam 20 aydır sadece 1 kez yenilmişti Tottenham kendi sahasında. Bu istatistiğe güvenerek 10(çs) oynadım ve bir tek bu maçtan yattım. Kaçan para 270 lira. Yazıklar olsun Tottenham, halbuki severdim seni. Ne olurdu sanki 1 puan alıversen..

oy anam bnm takım gene ezmiş :) bu maçın özetini nerdn bulabilirim ?

Üst Alt