EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim

CL turlarında Real Madrid,Bayern Münih,Barcelona gibi takımlara karşı balonu fena patlayacak City´nin.Yazdım buraya.

CL turlarında Real Madrid,Bayern Münih,Barcelona gibi takımlara karşı balonu fena patlayacak City´nin.Yazdım buraya.

city real barça bayern gibi güzel takım değil. manu gününde olaydı böyle olacağını sanmıyorum. herkes manu gibi oynamaz real rahat 4'ler city'i ama city'de güzel takımdır.

city real barça bayern gibi güzel takım değil. manu gününde olaydı böyle olacağını sanmıyorum. herkes manu gibi oynamaz real rahat 4'ler city'i ama city'de güzel takımdır.

Bayern´e karşı ezildiler zaten.Manu için böyle birgün birdaha kolay kolay gelmez.Öyle bir takım ki Manu,bu City´e bugün yenildiği tarifeyi uygulayabilir.

Bayern´e karşı ezildiler zaten.Manu için böyle birgün birdaha kolay kolay gelmez.Öyle bir takım ki Manu,bu City´e bugün yenildiği tarifeyi uygulayabilir.

ben manu'yu sevmem açıkçası, ama kendi görüşlerim bunlar. ingiliz futbolunda biraz liverpool'u severim. tabi ki dediğim gibi city real'e karşı çok bocalar

City güzel top oynuyor ama CL için tabii ki yeterli değil. Orada farklı şeyler gerekiyor, güzel oyundan ziyade bilerek oynamak gerekiyor mesela United onu iyi yapar. Saçma sapan skorlar alır ama bir bakarsın yarı finalde.

En iyi ihtimal nisan ayında patlar bu City.Bu arada gollere baktımda,son 3 gol 90+ larda gelmiş zaten,Manu koptuktan sonra.

City 60-80 dakikaları arasında ManU sahasında top çeviriyordu. İsteseler atarlardı o arada ama gol için yüklenmekten ziyade baskı kurmayı tercih ettiler.

city manuyu fena halde dagitti yok manuymus suymus buymus büyük takimmis

ilk 15-20 dk haric oyun olarakda dagitti city

bosuna lafi carpitmayin isteseler 10a kadar yolu vardi

En iyi ihtimal nisan ayında patlar bu City.Bu arada gollere baktımda,son 3 gol 90+ larda gelmiş zaten,Manu koptuktan sonra.

Maçı izlesen anlardın hocam, United adam gibi City sahasına bile geçemedi :eek:

City ligde götürür ama CL'de çok direnemeyeceğine katılıyorum.

city yavas yavas lige damga vuracak gibi.senye yine doldururlar birsürü yildiz oyuncuyu :lol:

Üst Alt