EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim

Cevap: EPL 11/12 H:9 | Man. United 1-6 Man. City | Maç Sonucu | 23 Ekim

Sene sonu yine United olur şampiyon.City looser bir camia

Evans o kırmızıyı görmeseydi, eminim ki United kazanırdı bugün.

Evans kırmızıyı görmese Balotelli gol atardı. 2-0'dan çeviremezdi sanıyorum ManU. Sanki zorla çıkarmışlar sahaya adamları, hiçbirinde hırs yoktu. ManCity de çok iyi top çeviriyordu, rahat yatarlardı 2-0'ın üzerine. Evans kırmızıyı almasa en fazla beraberlik beklerdim ben.

City artık normal maçlarda da gol atıyor rahat.Sakatlıklar cok olmassa Şp olsunlar ya.O kadar para harcadılar :D Yazık yani paralara.

Arsenal'i 8-2 yenmişlerdi acımadan, şimdi kendi sahalarında acı verici bir skorla yenildiler.Yine de United'ı severdim, üzüldüm şimdi.

Evans kırmızıyı görmese Balotelli gol atardı. 2-0'dan çeviremezdi sanıyorum ManU. Sanki zorla çıkarmışlar sahaya adamları, hiçbirinde hırs yoktu. ManCity de çok iyi top çeviriyordu, rahat yatarlardı 2-0'ın üzerine. Evans kırmızıyı almasa en fazla beraberlik beklerdim ben.
Orda faul yapmadan da topu alabilirdi bence. Ayrıca Vidic'in oynamaması tam bi skandal sakatlığı da yokmuş sanırım.

Chelsea QPR ye yenildi gençlik . :) Şampiyon M.City olur bu sene paranın gücü ! :D

Bu arada kırmızı kart olur oynamıştım buz gibi oran ; 2.50 :)

Parayla maç satın almışlar kadar var bu iş. Diğer takımların günahı ne ? Elin petrol ballısı Arap geliyor, takımı alıyor, dolduruyor, uçuyor gidiyor. Diğer takımların günahı ne söyle bana ?

Haksızlık bu olan. Manchester United'ın para karşısında, suni bir kulüp karşısında böyle şamar oğlanı olduğunu görmek kalbimi kırdı.

Bu olan direkt haksızlıktır. HAKSIZLIK, spor ahlakına aykırıdır. Benim düşüncem tabi. Haksız rekabet bu olan.

böyle gelmiş böyle gidicek ..

heryerde böyle.. madrid ve barca dışındaki ispanyol külüplerinin suçu ne ? hepsini sayarsak oynancak oyun kalmaz

Orda faul yapmadan da topu alabilirdi bence. Ayrıca Vidic'in oynamaması tam bi skandal sakatlığı da yokmuş sanırım.

O pozisyon olmasa, Evans topu faul yapmadan alsa, ManU çevirirdi. 1 atınca gerisi de gelirdi zaten. Maçın dönüm noktası da tam orası. Kırmızı kart.

Ayrıca Vidic'in oynamamasına ben de anlam veremedim. :SS:

City'lilere 25 sene yeter bu galibiyet. Aynı süre zarfında United ebesinin şeyi kadar kupa kazanır ama ;)

City den nefret ederim bende Emir reis öylesine yazmıştım :) Dünya futbolunun geldiği yere bak. İngiltere liginde fanatik derecesinde Liverpool luyum doğal olarak Manu dan nefret ederim ama City den daha çok nefret ederim. Koskoca ekol olmuş bir Manu nun futbol katili şımarık zengin bir takımdan 6 yemesine üzüldüm. Manu da şahıs kulübü ama delicesine para saçmıyor, transferleri kendi kaynaklarından yapıyor sahibinin parasıyla yapmıyor çok para harcamayarak nokta transferler genç yıldız transferleri yapıyorlar mesela. 3 kuruşluk gelirleri var Man. City nin Arap şeyhi sahibinin paralarıyla yapılıyor transferler diğer kulüplerin suçu ne peki ? Haksız rekabet resmen inşallah Platini finansal fair play konusunda sözünde durur da City, Chelsea, Malaga, Anzhi gibi kulüpleri men eder UEFA organizasyonlarından. Manu yine şampiyon olacaktır bu sene City şampiyon olamaz daha 3-5 sene önce düşmemeye oynayan takım deli gibi para harcayıp aklınca Manu ya ayar verdiğini düşünüyor büyük olabileceğini sanıyor bu galibiyetle

Ben de mi yamukluk ben hiç bir takımı çok sevmiyorum veya nefret etmiyorum :eek:

City'i tutuyorum bu sene öylesine, gelecek sene değiştiririm :D Geçen sene United'ı tutuyorum, gelecek sene Tottenham deneyeceğim :D

Maksat takip olsun heyecan olsun.

news_manset_resim_3a_city.jpg

Baloooo :)

City den nefret ederim bende Emir reis öylesine yazmıştım :) Dünya futbolunun geldiği yere bak. İngiltere liginde fanatik derecesinde Liverpool luyum doğal olarak Manu dan nefret ederim ama City den daha çok nefret ederim. Koskoca ekol olmuş bir Manu nun futbol katili şımarık zengin bir takımdan 6 yemesine üzüldüm. Manu da şahıs kulübü ama delicesine para saçmıyor, transferleri kendi kaynaklarından yapıyor sahibinin parasıyla yapmıyor çok para harcamayarak nokta transferler genç yıldız transferleri yapıyorlar mesela. 3 kuruşluk gelirleri var Man. City nin Arap şeyhi sahibinin paralarıyla yapılıyor transferler diğer kulüplerin suçu ne peki ? Haksız rekabet resmen inşallah Platini finansal fair play konusunda sözünde durur da City, Chelsea, Malaga, Anzhi gibi kulüpleri men eder UEFA organizasyonlarından. Manu yine şampiyon olacaktır bu sene City şampiyon olamaz daha 3-5 sene önce düşmemeye oynayan takım deli gibi para harcayıp aklınca Manu ya ayar verdiğini düşünüyor büyük olabileceğini sanıyor bu galibiyetle

Başından sonuna kadar haklısın ancak futbol katili deme hocam. Adamlar futbolun kralını oynadı bugün. Diğer düşüncelerine bir şey söylenemez.

Üst Alt