EPL 12/13 H:5 | Liverpool 1-2 Man. United | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 12/13 H:5 | Liverpool 1-2 Man. United | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: EPL 12/13 H:5 | Liverpool 1-1 Man. United | 2. Yarı | 23 Eylül

Penaltı değil

db480.jpg

United kim la?

Kendilerini kendi sahasinda ezdik takim mi? .. Bal ve Hakem ile bizi haketmeyip yenen takim mi?

Cok kiskaniyorum su adamlarin ligini,seyircisini,oyun karekterlerini,dünyanin en güzel ligi...

Who the hell is Man. Unitedddd Who the...

saka maka.. öyle cok sevdim bi ingliz takimi yok. Bütün büyük ingliz takimlari ayni seviyede seviyorum.

Ben de zaten tartışalım, bilgi alış verişinde bulunalım diye yazdım. Ama ManU geçmişiyle de şu anki konumuyla da oldukça iyi bir ekip. L'pool toparlanırsa iyi olur.

Ben de zaten tartışalım, bilgi alış verişinde bulunalım diye yazdım. Ama ManU geçmişiyle de şu anki konumuyla da oldukça iyi bir ekip. L'pool toparlanırsa iyi olur.

Geçmişiyle derken ?? Alex Ferguson öncesi ManU paspas takımmış. Şu an ManU daha önde ama hem geçmişte hem totalde İngiltere'nin en büyük takımı Liverpool'dur.

Geçmişiyle derken ?? Alex Ferguson öncesi ManU paspas takımmış. Şu an ManU daha önde ama hem geçmişte hem totalde İngiltere'nin en büyük takımı Liverpool'dur.

Biliyorum, tartışalım diye diyorum. :ayatollah: Liverpool > ManU. Sadece son senelerde Liverpool düşüşte ama ManU ne Avrupa ne de İngiltere kariyeri ile Liverpool'un eline su dökemez :yenieek:

Üst Alt