EPL 15/16 H:25 | Man City 1-3 Leicester City | M.S | 6 Şubat | LigTV 3 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 15/16 H:25 | Man City 1-3 Leicester City | M.S | 6 Şubat | LigTV 3

Aranızda Mahrez'e forvet diyen cengaverler görüyorum. Forvetin tanımını değiştirdiniz anasını satıyım. Mahrez at gibi kanattır. Eeee malum kanat görmeye görmeye bünye alışkın değil ileri doğru oynayan her futbolcuya forvet demeye başladı forumdaki bazı arkadaşlar :D

saçma sapan bir lig işte... milyar euro'lar dönüyor bu ligde ama büyük takımların kadrosu berbat... takım kimyası denen bişey yok... Sampıyonlar liginde doğru dürüst başarıları yok..

o saçma sapanlıktan değil tüm takımlar kaliteli olduğundan tabi barca-real-bayern ayarında bir takım yok aralarında bu da bir gerçek.. Şimdi Manchester city yerine koy kendini arsenal-manchester-liverpool-chelsea-tottenham-everton-southampton-leicester-west ham şu takımların hangisinden banko 3 puan alırım diyebilirsin mesela .. 9 tane babalar gibi takım bir de city 10 eder..geriye zaten 8 takım kalıyor .. yazmadıklarımdan stoke city shaqiri-arnautovic-c.adam-shawcross-krkic yeni gelen imbulla swansea ayew -gomis-fer-sigurdson adamların vasat dediğin takımlarında bile birçok avrupa kulübünde yıldızı olacak adamlar mevcut.. premier lig bambaşka bir dünya zaten onun müdavi olanlar başka liglerden zevk alamaz ben parliamente benzetiyorum epl'yi :)

Son düzenleme:
o saçma sapanlıktan değil tüm takımlar kaliteli olduğundan tabi barca-real-bayern ayarında bir takım yok aralarında bu da bir gerçek.. Şimdi Manchester city yerine koy kendini arsenal-manchester-liverpool-chelsea-tottenham-everton-southampton-leicester-west ham şu takımların hangisinden banko 3 puan alırım diyebilirsin mesela .. 9 tane babalar gibi takım bir de city 10 eder..geriye zaten 8 takım kalıyor .. yazmadıklarımdan stoke city shaqiri-arnautovic-c.adam-shawcross-krkic yeni gelen imbulla swansea ayew -gomis-fer-sigurdson adamların vasat dediğin takımlarında bile birçok avrupa kulübünde yıldızı olacak adamlar mevcut.. premier lig bambaşka bir dünya zaten onun müdavi olanlar başka liglerden zevk alamaz ben parliamente benzetiyorum epl'yi :)

barca-real'de olsa premier ligde cok puan bırakırlar.

Guardiola yapacak bunu, ilk senesinde olmasa da 2. ya da 3. senesinde ambargo koyacak bir takım oluşturacak.

Mourinho ile Ferguson da yaptı bunu, Premier Lig'deki sıkıntı en başta takımların yanlış yönetim politikası yüzünden oluyor. En iyi yönetilen Chelsea belki ki onların da durumu ortada. Liverpool, Manu, City çok sistemsiz hareket ediyorlar. Arsenal de sistem var ancak Wenger çok sabit fikirli davrandı uzun süre, aklı başında geldiği günden beri de piyasada doğru düzgün alınabilecek adam bulamıyor.

Ingiltere'de 2 tane saglam forvetin varsa basarili olmak o kadar zor değil

Bknz: Rvp-Rooney, Suarez-Sterling, Negredo-Agüero, Vardy-Mahrez

Tek geçen sezon için pek geçerli degildi

Aranızda Mahrez'e forvet diyen cengaverler görüyorum. Forvetin tanımını değiştirdiniz anasını satıyım. Mahrez at gibi kanattır. Eeee malum kanat görmeye görmeye bünye alışkın değil ileri doğru oynayan her futbolcuya forvet demeye başladı forumdaki bazı arkadaşlar :D

şükrücüm cevabını veriver

Guardiola yapacak bunu, ilk senesinde olmasa da 2. ya da 3. senesinde ambargo koyacak bir takım oluşturacak.

Mourinho ile Ferguson da yaptı bunu, Premier Lig'deki sıkıntı en başta takımların yanlış yönetim politikası yüzünden oluyor. En iyi yönetilen Chelsea belki ki onların da durumu ortada. Liverpool, Manu, City çok sistemsiz hareket ediyorlar. Arsenal de sistem var ancak Wenger çok sabit fikirli davrandı uzun süre, aklı başında geldiği günden beri de piyasada doğru düzgün alınabilecek adam bulamıyor.

city çok boş paralar harcadı..sterling bence şişirilmiş bir oyuncu İngiliz olmasa o paranın yarısnı verirlerdi..De Bruyne beklentinin altında kalıyor.. fernandinho'su 2 tane fernando'su saçma sapan adamları doldurdular takıma.. Tabi kompany'nin uzun süreli sakatlığı büyük darbe vurdu ama city bu yıl çok rahat şampiyon olmalıydı chelsea-manchester gibi 2 dev bitikken olamıyorsan suç sendedir..

şükrücüm cevabını veriver
Kendini Tony Soprano zanneden arkadaşa hitaben sen hiç İbrahimoviç'in, Agüero'nun sağ beke gelip defans yaptığını gördün mü ? Size göre skora katkı yapan her futbolcu forvettir. Bizde böyle bir futbolcu olmadığı için kanat algınız bozulmuş. Arda'ya sallamışım Arda en sevdiğim Türk futbolcudur ama Arda'nın benim bilmediğim dogmatik bir yanı mı var ki eleştirmeyecez. 2 kuruşluk beyniyle de kelime oyunu yapıp laf sokuyor aklı sıra.

Üst Alt