EPL 17/18 H:1 | Newcastle United 0-2 Tottenham | MS | 13 Ağustos | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:1 | Newcastle United 0-2 Tottenham | MS | 13 Ağustos | S Sport

Newcastle zengin bir kulüp ama transfer yapmamışlar. Küme düştükleri sene kadroları daha iyidi. Sağlam bir forvet ve yaratıcı bir adam almasalar yine kötü geçer sezonları. Championship kadrosu ile devam ediyorlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newcastle zengin bir kulüp ama transfer yapmamışlar. Küme düştükleri sene kadroları daha iyidi. Sağlam bir forvet ve yaratıcı bir adam almasalar yine kötü geçer sezonları. Championship kadrosu ile devam ediyorlar

Bazen oturulmus bir kadro ile daha iyi olur ama katiliyorum bugun cok kotu oynadilar iki uc tane takviye yapalabilir ama QPR gibi yeni onbir almak cozum degil.

Bazen oturulmus bir kadro ile daha iyi olur ama katiliyorum bugun cok kotu oynadilar iki uc tane takviye yapalabilir ama QPR gibi yeni onbir almak cozum degil.
Ya tabi çok transfer zarar verir ama 2 sene önce bu takımda sissoko, wijnaldum,thauvin, towshend varken küme düştüler. En az 2-3 hızlı kaliteli adama ihtiyaçları var. Hiç bu kadar kötü bir newcastle görmemiştim ki senelerdir takip ederim.

Aptal Shelvey, şu konumdaki adamların şöyle aptal fauller yapmasını hala anlayamıyorum. Maçın içine etti tek bir hareketiyle. Bu arada maçtan önce de söyledigim gibi Newcastle kadrosu zayıf ne yazık ki. Evet oturmuş bir takım ve bu önemli bir oldu fakat sahadaki adamların neredeyse tamamı fark yaratabilecek düzeyde değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt