EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport

DQseqClXkAAnkuc.jpg

DQsc-45X4AAm-HT.jpg

City çok cesur oynuyor. Cidden yürek ister bir takımı böyle oynatmak, bir anda fark yeme ihtimalleri var.

Gerçi az akıllı olsalar 2-3 atmışlardı şimdiye.

O çocuk Aguero'nun gençlik dönemlerine çok benziyor. Aguero da böyleydi herkesi geçer son vuruşlarda sıçardı, City döneminde özellikle son vuruşlarını geliştirdi daha çok.
Bazen çıldırtıyor adamı ama 97'li olduğunu düşününce normal. Aguero'yu pek izlemedim gençken, öyleyse bu Jesus'tan çok manyak bişey olur muhtemelen. Şu haliyle bile çok sırıtmıyor.

net bir tahmin alalim da duruma gore caps atalim
Lukaku olmasa City alır derdim de kontralarda nolacağı belli olmaz. Tottenham da tek kale oynadı 3 yedi.
Bazen çıldırtıyor adamı ama 97'li olduğunu düşününce normal. Aguero'yu pek izlemedim gençken, öyleyse bu Jesus'tan çok manyak bişey olur muhtemelen. Şu haliyle bile çok sırıtmıyor.
Aguero Forlan ikilisi müthişti bir Real maçları vardır özellikle Aguero,Messi gibiydi o maç hiç bir şekilde durduramıyorlardı. Malum Servet kardeşimiz de kafasına tekme atarak durdurmuştu.

Pep de oyunculara çok şey katıyor da şut tercihlerinde çok hata yapıyorlar.

Üst Alt