EPL 17/18 H:2 | Tottenham 1-2 Chelsea | MS | 20 Ağustos | S Sport - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:2 | Tottenham 1-2 Chelsea | MS | 20 Ağustos | S Sport

2. golde hızlı oynicam diye chelsealilerin kucağındaki adama pas attı. O top kaptırılıp gol oldu. Ikinci gol başından sonuna llorisin hatası.

Chelsea geçen yıl City'i de böyle yendi.

Tottenham'a karşı hücum yapıp kazanamazlardı zaten. Hazard yok Morata henüz tam adapte olamadı buna rağmen iyi başladılar bu galibiyetle birlikte.

Tottenham iç saha problemini bu sezon çok yaşayacak gibi. Kadrolarını korusalar ve stat olayı olmasa net şampiyonlardı bu sezon.

abartmak gibi olmasın ama manu city chealse liverpool filan hepsi küme düşseler yine sampiyon olamayabilir tottenham o derece looser ve balon bir takım

zaman zaman yıllardır iyi kadrolarla parladıkları dönemler oldu,90 larda da oldu yada 2000lerde modric bale dönemleri gibi

ama hicbir zaman winner bir takım olamadılar olamayacaklarda ki kulüp sahipleride bu amacta degil zaten

abartmak gibi olmasın ama manu city chealse liverpool filan hepsi küme düşseler yine sampiyon olamayabilir tottenham o derece looser ve balon bir takım

zaman zaman yıllardır iyi kadrolarla parladıkları dönemler oldu,90 larda da oldu yada 2000lerde modric bale dönemleri gibi

ama hicbir zaman winner bir takım olamadılar olamayacaklarda ki kulüp sahipleride bu amacta degil zaten
Geçen yıl çok iyidiler izleseydin sen de aynı fikirde olurdun. Chelsea'den falan da daha iyidiler.

Geçen yıl çok iyidiler izleseydin sen de aynı fikirde olurdun. Chelsea'den falan da daha iyidiler.

izledim gercekten iyidiler,ama daha iyi oldukları dönemler yine oldu 90larda oldu yada 2000lerde bale modricli dönemlerde

demek istedigim tottenham saman alevi gibi bir takım fazlasını yapamaz,winner bir takım degil

tottenhamın sampiyon olması leicisterın sampiyon olması gibi birsey

sadece belli dönemlerde lige cok güzel renk katan kafaya oynayan bir takım,ama fazlası yok

izledim gercekten iyidiler,ama daha iyi oldukları dönemler yine oldu 90larda oldu yada 2000lerde bale modricli dönemlerde

demek istedigim tottenham saman alevi gibi bir takım fazlasını yapamaz,winner bir takım degil

tottenhamın sampiyon olması leicisterın sampiyon olması gibi birsey

sadece belli dönemlerde lige cok güzel renk katan kafaya oynayan bir takım,ama fazlası yok
Tabiiki kültür gelişmesi lazım önce. Bale ve Modricin olduğu dönem bence geçen yıl kadar iyi değillerdi. 90ları bilmem ama ben şu ana kadarki en iyi Tottenham'ı izledim hani en oturmuş kadro da onlarınki olduğu için bu yıl kadroyu korusalar ve stat değişmese bence şansları yüksekti. Poşet de çok iyi hoca.

Oyun içinde o kadar iyi değil. Alex Sandro isteniyor zaten ama Juve vermiyor.

Marcos Alonso geçen sezonki çıkışın en büyük etkenlerinden biridir.. Düb spiker de söyledi aynı şeyi Alonsodan sonra kovuldu kovulacak denen Conte sistem değişikliği yaptı ve g.tünü kurtardı.. Chelsea maçlarını pek kaçırmam Alonsonun verdiği katkıyı Marcelo dışında hiçbir bekten alamazlar ona da güç yetmez..Bene hiç gerek yok Alex Sandroyla uğraşmaya 70-80 verip Alonso oynatacaklar açık ve net..
Chelseanin sitemine cuk oturdu adam Alex Sandro da Juve sisteminde çok iyi .. Her oyuncu her takımda aynı performansı sergileyemez Conteye rahat batıyor anlaşılan

Marcos Alonso geçen sezonki çıkışın en büyük etkenlerinden biridir.. Düb spiker de söyledi aynı şeyi Alonsodan sonra kovuldu kovulacak denen Conte sistem değişikliği yaptı ve g.tünü kurtardı.. Chelsea maçlarını pek kaçırmam Alonsonun verdiği katkıyı Marcelo dışında hiçbir bekten alamazlar ona da güç yetmez..Bene hiç gerek yok Alex Sandroyla uğraşmaya 70-80 verip Alonso oynatacaklar açık ve net..
Chelseanin sitemine cuk oturdu adam Alex Sandro da Juve sisteminde çok iyi .. Her oyuncu her takımda aynı performansı sergileyemez Conteye rahat batıyor anlaşılan
Oyun zekasını ve tekniğini ben de çok beğeniyorum ama bence ağır ve yeterince tempolu değil. 1.88 boyunda adam için anormal değil bu eksiklik zaten.

Üst Alt