EPL 17/18 H:33 | Manchester City 2-3 Manchester United | MS | 7 Nisan | S Sport - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
unitedı ronaldo varken seviyodum.ronaldo yokken unitedı sevmiyorum.citye sempatim var ve büyük talihsizlikler yaşadılar 2 maçta.liverpolu 2.yarıda futbol olarak ezdiler ama sonuca gidemediler şampiyonlar ligi macında.

bu maça ise hakem ve sterling damga vurdu

Murinyonun çalıştırdığı takım herşeye rağmen ikinci sırada. O çok övülen Pochettino ve Kloppun takımların üstünde Utd. Normal şartlarda bu kadar puanla şampiyon olması gerekiyordu City şu ana kadar mükemmel sezon yaşamasaydı birinci sırada Utd olurdu.

Gelecek sezon için stoper sol bek ve b2b almaları lazım. McTominay Fletcheri andırıyor ve etkili rotasyon oyuncusu olabilir ama henüz ilk 11 seviyesinde değil
O çok övülen adamlar Mounun kurduğunun çok daha altı bedellere kurdular o takımları yalnız, biri statsız zaten.

Mou gibi malca futbol yerine adam gibi futbol oynatıyorlar ayrıca.

O çok övülen adamlar Mounun kurduğunun çok daha altı bedellere kurdular o takımları yalnız, biri statsız zaten.

Mouya olan nefretinin sebebi nedir knk.
Yazıyor orada, bok gibi futbol oynatıyor.

Nefret etmiyorum ama 2010dan beri elle tutulur bir başarısı yok. Çok para harcatıyor denilen adamlar kadar para harcatmasına rağmen Sevilla denilen takıma elenip, bu ilk değil falan diyor :D Kovulmaması büyük şans onun için.

Nefret etmiyorum ama 2010dan beri elle tutulur bir başarısı yok. Çok para harcatıyor denilen adamlar kadar para harcatmasına rağmen Sevilla denilen takıma elenip, bu ilk değil falan diyor :D Kovulmaması büyük şans onun için.

Sevilla mevzusunda sana katılmakla birlikte, bu sene Ligde başarılı bence.

Bir gün Ronaldoyu ve Mourinhoyu savunurken görmek isterim seni

Bu arada: Real Madrid CF Takip Başlığı

Her zaman yerin var.

Mourinho cidden 2010'dan beri ne yaptı? 2010 ve öncesi tamam, efsane bir dönemdi ama son zamanlarda gelişen modern futbola hiç ayak uyduramadı. Başarısız sayılabilecek bir RMA performansı var, Chelsea'de 3 sezonda 1 şampiyonluğu var, son olarak United'da 2 sezonda 0 şampiyonluk ve liderden yenilen 13 puan fark. Bugün de 4 EPL maçında ilk kez Pep'e karşı galibiyet aldı, bu maç da şaibe dolu ve normal şartlarda oynanmayan bir maç. Ne kadar galibiyet sayılır orası ciddi tartışma konusu. Aynisi GS'ye yapılsaydı hakeme düdüğü astırmak için tag açardık. 2010 ve öncesi Mou ok ama Inter'den ayrıldıktan sonra yaklaşık 8 yıldır 2010 ve öncesi başarılarının ekmeğini yiyor.

Sevilla mevzusunda sana katılmakla birlikte, bu sene Ligde başarılı bence.

Bir gün Ronaldoyu ve Mourinhoyu savunurken görmek isterim seni

Bu arada: Real Madrid CF Takip Başlığı

Her zaman yerin var.
Bari sen yapma böyle boş muhabbetleri yav. Galatasaray dışında hiç bir takım için üzülmem ben, tuttuğun takım dışında olan seyir zevkidir, onun dışına çıkarsan zaman kaybı olur.

Nezaman ManU'nun macini acip izlesem keyif alamiyorum, gecen sezon da oyleydi. Puan tablosuna bakarsak iyi durumda gozukuyorlar ama oynatilan oyun cok sıkıcı. Mou cok harcama da yapti ama Sevilla'ya karsi bok gibi oynadilar. Bir de cekinmeden mac sonrasi alay eder gibi benim icin normal birsey aciklamasi yapti. SAF zamaninda bambaska seviyedeydiler. Ne LVG o seviyeye yaklasmayi becerebildi, ne Moyes ne de Mourinho.

Verilmeyen pen6 ve oynattigi 4 city united derbisinde 3 manu galibiyeti 1 beraberlik olan bir hakem

Ilginch
Atkinson, İngiltere'de United'lı bir hakem olarak biliniyor diye biliyorum. Hatta atandıktan sonra birkaç takip ettiğim İngiliz City hesabı tepki göstermişti. Bjk-Mete Kalkavan ilişkisine benzer bir durum var.

Verilmeyen pen6 ve oynattigi 4 city united derbisinde 3 manu galibiyeti 1 beraberlik olan bir hakem

Ilginch
Atkinson, İngiltere'de United'lı bir hakem olarak biliniyor diye biliyorum. Hatta atandıktan sonra birkaç takip ettiğim İngiliz City hesabı tepki göstermişti. Bjk-Mete Kalkavan ilişkisine benzer bir durum var.
Bunun bir geri zekalilik degil de bir serefsizlik oldugunu soyleyebiliriz o zaman.

Liverpool bu sezon aşağı yukarı aynı para harcadı yalnız - Cutinyoyu satmaları bunu değiştirmiyor

Oynattığı futbol güzel olmadığına ben de katılıyorum ama bu yeni bir şey değil ki. Adam her zaman alınan sonucları önemseyen bir hocaydı. Büyük maçlarda bunun yüzünden son senelerde saçmalamaya başladı özellikle deplasmanlarda.

Liverpool bu sezon aşağı yukarı aynı para harcadı yalnız - Cutinyoyu satmaları bunu değiştirmiyor

Oynattığı futbol güzel olmadığına ben de katılıyorum ama bu yeni bir şey değil ki. Adam her zaman alınan sonucları önemseyen bir hocaydı. Büyük maçlarda bunun yüzünden son senelerde saçmalamaya başladı özellikle deplasmanlarda.
Son yıllar için bakmak lazım ama, Liverpool aldığı kadar adam da satıyor, bütçeleri son yıllarda ya denk ya artıda bu konuda.

Bak Manu için yazayım son dönemi :

165lik almışlar 11lik satmışlar.

185lik alıp 47lik satmışlar.

156lık alıp 102lik satmışlar.

195lik alıp 49luk satmışlar.

4 yılda 500 milyon euro net harcamaları var transfere. Liverpoolunki maks 100 milyon euro çıkar.

Üst Alt