EPL 18/19 H:7 | West Ham 3-1 Manchester United | MS | 29 Eylül | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:7 | West Ham 3-1 Manchester United | MS | 29 Eylül | S Sport

Son yıllarda izlediğim en kötü Manu. Ezik oynuyorlar. Şu maçı kazansalar da uzun vadede bir cacık olmaz.

Dünyada tanrı teknik direktör olarak tanımlanan tek kişilik şov adamları, oyuncularla taktik ve teknik açıdan ilgilenmek yerine otorite tesisi üzerine ego kavgasına tutuşan hocalar, taktik anlayışlarını güncelleyemeyen hocalar devri ağır ağır kapanıyor gibi. Ancelotti, Mourinho bir zamanların en büyükleri olarak yeni dönemde matematikçi hocalar grubunun gerisinde kalıyor.

İkinci gruptan hoca ve eğitici yetiştiremeyen bizim gibi ülkeler de Avrupa çapında futbolda iyice geriye düştü.

3-1 bitsin
morinho hiyari benim 3 sampiyonlugum var showunun dietini odeyip kovulsun gerci kovulsa haywan gibi para alacak

DoQuSMkXsAA0Krk.png

Aklınca yine terime laf sokuyor. Geçelim bu kuş safsatalarını fatih hoca taktik bilgi konusunda şenolu da avcıyı da donunda sallar. Pep ve klopp otoriter ve motivasyon yönü kuvvetli adamlar olmasaydı matematikçi yönleri tek başına işe yarar mıydı

Mou için yapılan eleştirilerin çoğuna katılıyorum ama aynı zamanda nasıl bir cenabetlik var herifte anlayamıyorum. Chelsea'de de koltuğu sallandığı dönemde ofsayt ve defanstan seken goller yiyordu takımı.

Aklınca yine terime laf sokuyor. Geçelim bu kuş safsatalarını fatih hoca taktik bilgi konusunda şenolu da avcıyı da donunda sallar. Pep ve klopp otoriter ve motivasyon yönü kuvvetli adamlar olmasaydı matematikçi yönleri tek başına işe yarar mıydı

profilinde tudor olan birini kaide alman ilginç , recep yıldırım gibi işte he de geç.

Üst Alt