EPL 19/20 H:1 | Manchester United 4-0 Chelsea | MS | 11 Ağustos | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok abartıyorsunuz. Manu’nun kadrosu çok sağlam. Defansa yaptıkları takviyeler ile çok güç kazandılar.

Bence AP ve JL yerine iki dünya çapında yıldız alsalardı şampiyonluğa oynarlardı. Andreas çok genç zaten, belki ciddi çıkış yapar. Lingeraad’dan beklentim yok. Rashford ve Martial çok iyi performans gösterecekler bence. Tahminen devre arası veya önümüzdeki yıl büyük bir golcü transferi yaparlar. Kadroları nispeten genç ve ciddi potansiyelli.
Katılıyorum. Daniel James'te yavaş yavaş ilk 11 de yerini bulacaktır. Greenwood , Angel Gomes, Tuanzebe ve Chong'ta çok kaliteli genç oyuncular. Muhtemelen devre arası Pogba'nın performansına göre Longstaff ya da Bruno Fernandes'ten birini ve bir forvet oyuncusunu da kadrolarına katacaklarını düşünüyorum.

Bu arada an itibariyle Wan Bissaka baya iyi oynuyor.

Katılıyorum. Daniel James'te yavaş yavaş ilk 11 de yerini bulacaktır. Greenwood , Angel Gomes, Tuanzebe ve Chong'ta çok kaliteli genç oyuncular. Muhtemelen devre arası Pogba'nın performansına göre Longstaff ya da Bruno Fernandes'ten birini ve bir forvet oyuncusunu da kadrolarına katacaklarını düşünüyorum.

Bu arada an itibariyle Wan Bissaka baya iyi oynuyor.
Birde Dalot var onu da unutmayalım çok potansiyelli bir genç kadroya sahipler süreci iyi yönetirlerse çok sağlam bir gelecekleri var aslında.

Birde Dalot var onu da unutmayalım çok potansiyelli bir genç kadroya sahipler süreci iyi yönetirlerse çok sağlam bir gelecekleri var aslında.

Bence yönetecekler. Bu yüzden Solksjaer’i getirdiler.

Takım çok ciddi potansiyelli. Bir kaç eksikleri yok değil ama rahat kapatırlar. Ben Jaoa Felix? (Doğru mu yazdım?) alacaklarını düşünüyordum ama o Atletico Madrid’e gitti. Bu takıma cuk diye otururdu. Ona verecekleri para ile iki çok iyi defans oyuncusu aldılar. Değerlerinden fazla verdiler ama şimdi defansları çok güçlü oldu.

Pogba inanılmaz bir hayal kırıklığı oldu. Aslında gol ve asist rakamlarına bakınca haksızlık ediyormuşum gibi görünüyor ama maçları izleyenler ne dediğimi anlar. Hem defansif hem de ofansif olarak performansı kötüydü.

Manu pogba yerine birisini bulmalı.

Rashword ve martial ikilisi de en üst seviye oyuncuları değil bence. Istikrarlı değiler üst seviye performansları ile.

güzel maç oluyor ama iki takımdan da bir şey olmaz.

maça güzellik katan sebeplerden biri takımların sürekli hata yapıp tehlike yaşaması.

iki takım için de en iyi ihtimal 4. sıra.

futbolda teknik direktör etkisi yüzde kaç bilmiyorum ama artık eskisinden daha fazla bu kesin

robertson henderson origi milner Klopp elinde olmasa aynı etkiyi gelişmeyi gösteremezlerdi ve biz burada liverpool kadrosu vasat derdik

şu anda iyi hocaya sahip olmak çok önemli

bu iki takımda da yok şu an itibariyle
Origi neyse de diğer üçlü taş gibi adamlar. Robertson için zaten dönemin Wan Bissakası denilebilir.

Hoca oyuncuya ekstra değer katıyor ona lafım yok tabii.

futbolda teknik direktör etkisi yüzde kaç bilmiyorum ama artık eskisinden daha fazla bu kesin

robertson henderson origi milner Klopp elinde olmasa aynı etkiyi gelişmeyi gösteremezlerdi ve biz burada liverpool kadrosu vasat derdik

şu anda iyi hocaya sahip olmak çok önemli

bu iki takımda da yok şu an itibariyle
Eskiden de önemliydi hoca etkisi. En önemli örnek yine manu olarak gösteren biliriz herhalde. Alex Ferguson kadar İngiliz futbolunu değiştiren bir hoca yoktur herhalde.

Adam geldi Ligi şömine etti.... gitti manu Arsenal ile yarışır oldu.

Bir diğer örnek auxere veririm de belki bilmesin onu

adamlar iyi de geldiklerinde algı nasıldı milner citynin eskisi idi

robertson bisakka gibi değildi ya

hatta salah bile şu anki salah algısında değildi
Salahın gelişiminde kendisinin etkisi de fazla ama, Fiorentina ve Roma süreçlerinde sürekli yükselişe geçmişti.

Robertson Dundee döneminde bile büyük potansiyeldi yav, büyük takımların listesindeyken Hull'a gitmesi bence sürpriz.

Milner ise bence hep çok iyidi ama top seviye bir oyuncu değildi, hala öyle.

Salahın gelişiminde kendisinin etkisi de fazla ama, Fiorentina ve Roma süreçlerinde sürekli yükselişe geçmişti.

Robertson Dundee döneminde bile büyük potansiyeldi yav, büyük takımların listesindeyken Hull'a gitmesi bence sürpriz.

Milner ise bence hep çok iyidi ama top seviye bir oyuncu değildi, hala öyle.

Milner gorev adami ,stabil ,gunumuz futbolunun degerli oyunculari,sahne arkasi kahramanlari gibi

Maçta tempo iyi de öyle taze gol olacakmış havası da yok şuan. Takımlar çok hata yapıyor ve bitiricilik düşük.

Üst Alt