EPL 19/20 H:16 | Manchester City 1-2 Manchester United | MS | 7 Aralık | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Balonlar bir bir patlıyor :) Liberalizm çöküyor FMciler kızgın EPLci ergenler tedirgin yoksa pas oyunu, tiki taka, yapay zeka, bilimsel futbol filan hepsi balon muydu? Önce Poşet, Sonra Bruno Emero... Şimdi de Keltoşşşş

EIYesdBWkAUHlIz

evet ibrahim altınsay maçta söyledi
lgbt bayraklı pazubantları takmıştı topcular
keramettine de onerdim lgbt bayragı koyar gscimbom logosuna
Altınsayların İbrahim de öyle zaten di mi abi? Senin yaşın daha büyük önce ansiklopedi ekibindendi Nişanyanların, Kavalaların İletişim Yayınları filan derken kaşlar alındı hafiften bileklikler takıldı, dökülen saçlar romalı gibi öne doğru yapıştırıldı, bejekeye yönetici olundu her yerde akil takılıyor... Onlardan di mi üstat?

Altınsayların İbrahim de öyle zaten di mi abi? Senin yaşın daha büyük önce ansiklopedi ekibindendi Nişanyanların, Kavalaların İletişim Yayınları filan derken kaşlar alındı hafiften bileklikler takıldı, dökülen saçlar romalı gibi öne doğru yapıştırıldı, bejekeye yönetici olundu her yerde akil takılıyor... Onlardan di mi üstat?
evet soroscu

O zaten allahın emri de googleda taradım cumhuriyette yazdıysa bir dönem ki radikalde yazıyordu vallahi de top billahi de baksana abi sayfa 15'te angel of turkeye tüm trans dostları davetli tabuları yıkıyoruz ilk trans güzellik yarışması çıktı :) Ben de bu adamda başka bir irrite edici birşeyler var daha diyordum yoksa isim benzerliği mi? Ama cumhuriyet gazetesinde başka hangi ibrahim altınsay olacak ki???

Arşiv üyeliği olan varsa 15.sayfaya girip aynı ibrahim altınsay mı bakalım vurduruyor mu bejekeli vurdurmuyor mu

Ula ozeti simdi izledim, liverpool macinda da penaltisi verilmedi bu mac da verilmedi, resmen citynin sampiyonlugu engelleniyor

Üst Alt