Video Haber - Erden Timur: "Football manajerlik oyunu oynadım ama CM oynadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Erden Timur: "Football manajerlik oyunu oynadım ama CM oynadım"

1714752794019.png

Erden Timur: "Football manajerlik oyunu oynadım ama CM oynadım. Bizim zamanımızda adı öyleydi. Ayrıca Sensible Soccer vardı. O oyunda sezonu arkadaşıma oynatırdım, sezon bitince transfer dönemi kısmını ben oynardım. En sevdiğim şey transfer yapmaktı (Gülerek)."

Erden Timur: "Bu bizim tarikat arkadaşlar genelde böyle takılıyoruz (Gülerek). Bu işi ilk Galatasaray siyaseti çıkardı Whatsapp gruplarından. 'Tarikatçı!' falan dediler, ya mevlüt orası."

Erden Timur: "Başarısızlıkları gizlemek için herkes bir şeyleri manipüle ediyor. 'Ya biz şu kadar yıldır şampiyon olamıyoruz haksızlık yapıldı' diyorlar, belki sen haksızlık yapmana rağmen, belki hak yemene rağmen şampiyon olamadın!"

Erden Timur: "Ali Koç net bir şekilde tehdit etti beni. Yalancı, ahlaksız, alzheimer, yarım akıllı tarzı cümleler kullanıldı bana. Ben 42 yaşındayım. Sırf ortam gerilmesin diye bir şey demedim. Allah ıslah etsin benim yapacak bir şeyim yok. Toplum zarar görmesin diye susuyorsun sonra konuşmuyor diyorlar."

- Fenerbahçe ile arayı ısıtmak için aynı masaya oturur musunuz?

Erden Timur: "Niye oturmayalım? Ne olursa olsun; bana ne hakaretler edildi, karşılık vermedim. Onlara cevap versem kendi camiamda yüceltilirdim."

- G.Saray dışında yurt dışında hangi takımın yönetiminde olmak isterdiniz?

🗣️ Erden Timur: "Dortmund!"

❓ Unutamadığınız Galatasaray maçı?

🗣️ Erden Timur: "14 Şubat'taki Deportivo maçı. Dışarıda röportaj yapıyorlar, mikrofon uzattılar. Ben de bir gazla 'Bizim tek sevgilimiz Galatasaray. Başka sevgilimiz yok!' falan konuşmuştum. İnşallah bir gün o görüntü bulunmaz. Allah'tan çok eskide kaldı."

- Geçen sene transferde %80 başarılıyken bu sene niye aynı şeyi söyleyemeyiz?

🗣Erden Timur: "Geçen sezon transferde daha başarılıydık, katılıyorum. Asıl soru 'Harcama limiti sorunu neden yaşandı?' olmalıydı. Taraftarın sorması gereken soru bu. Bu sene harcama limiti sorunumuz vardı. Bonservisli oyuncu alamıyorsunuz. Bonservissiz oyuncuya yöneliyorsunuz. Bu defa 100 oyunculu havuzda 5 oyuncu kalıyor. 100'den değil 5'ten seçeceksiniz. Bek transferleri dahil hepsi ondan gecikti."

Erden Timur: "Avrupa'daki 8. büyük ligiz, ilk 5'te olduğumuzu düşünmüyorum."

Erden Timur: "TFF, Süper Kupa'yı Arabistan'da oynatmak istedi, biz 'Cumhuriyetin 100. yılında orada oynamayalım sonrasında oynayalım' dedik, Ali Koç 'TFF yol katetti, şu an onları yalnız bırakmak doğru olmaz, orada oynayalım' dedi."

Erden Timur: "Kayıt... Sosyolojik bir vaka. Hayatımda "Belge" demedim. "Kayıt var" dedim, adresini de verdim. "Göster" diyorlar, ben hukukçuyum, gördüğüm kaydı gösteremem. Ayrıca "Lale Orta gönderdiğini söylüyor" dedim."

Erden Timur: "Galatasaray'ın bir gün Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacağına inanıyorum."

(343 Digital)

Erden Timur: "Ali Koç net bir şekilde tehdit etti beni. Yalancı, ahlaksız, alzheimer, yarım akıllı tarzı cümleler kullanıldı bana. Ben 42 yaşındayım. Sırf ortam gerilmesin diye bir şey demedim. Allah ıslah etsin benim yapacak bir şeyim yok. Toplum zarar görmesin diye susuyorsun sonra konuşmuyor diyorlar."

G.Saray dışında yurt dışında hangi takımın yönetiminde olmak isterdiniz?

🗣️ Erden Timur: "Dortmund!"

❓ Unutamadığınız Galatasaray maçı?

🗣️ Erden Timur: "14 Şubat, Deportivo."

96 97yi oynamıştır heralde, şimdinin usta antrönörü peter boszu JEF united takımından transfer edip takımı sırtlattığımız edisyon

Valla Selahattin Beyazıt'tan beri açık ara en kral GS yöneticisi

Önümüzdeki 30 sene on/off şekilde kulüplen ilgisi olacaktır

Çok şanslıyız

Üst Alt