Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Bu forumda bile Erden Timur'a yüzde 10-15 oranında güvensizlik varsa kim bilir GS iç siyasetinde durum nedir. Hepinize yazıklar olsun

Arkadaşlar, ben düz adamim. anlamam öyle yönetimde olacak olmayacak sportif aş'de olacsk olmayacak falan. Bana söylesin biri, Erden bey seneye transfer yapacak mi bizim için? Futbolculara abi olacak mi?

Devam etmeyeceği çok net görülüyor

Yalnız Süheyl Batum'un Eski Açık yayınından anladığım kadarıyla Dursun Özbek tarafının kendisini ikna etmek için bir fırsatı var

Fakat onlar da şu dakikadan sonra siyaseten daha büyük işlere soyundukları için Erden Timur'u ikna etmekle uğraşmazlar gibi

Şu an seçim yarışında koz olmamak için kendini geri çekiyor diye düşünüyorum. Bence seçim sonrası ikna edilir bir şekilde. İlla ki kırgınlıkları, dargınlıkları vardır da camianın %90ını arkasına almışken bırakmasının izahı olmaz.

Sözlükte gurrpegi iyi bir kaynak mı? O da Erden Timur ile ilgili devam edecek tarzı bir mesaj vermiş. Ben de bir şekilde devam edeceğini düşünüyorum ama artık sadece futbol ile ilgilenecek projeler konusunda bu zamana kadar ki gibi bir aktif rol almayacak diye düşünüyorum.

Üst Alt