Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Kendisine dursun demis bunu bunu yap diye, kendi kafasina gore ben transferle ugrasayim diyecegini sanmiyorum

Umarim bi an once en efektif sekilde sonuc alacagimiz calisma sistemine donulur

Parayı verip kenara çekilmek kolay.

Geçen sene onu yaptı, yönettiği basketbol şubesi ile de bütçeye oranla iyi bir sezon yaşadık.

Ancak futbol tarafı tek başına yönetilmeyecek kadar zorlu, başkalarına emanet edilemeyecek kadar da riskli. Ki tabi ki gel başına değildir.

Erden Timur da bence şu an bu güvensizlik paranoyası ile her an sırtından bıçaklanacağı baskısı altında çalışıyor ve çok yoruluyor mental olarak eminim.

Yarın öbür gün ben dayanamıyorum derse şaşırmam. Gamsız olmayan için zordur buralar. Sponsor olmaya da benzemez.

BTW Cenk Ergün’ün olmadığı düzen olduğundan iyidir.

Adamın tipine bakınca 1 Milyon fazla veriyorsun. Ki son çalıştığı dönemden üzerine yapışan ünü nedeni ile bile sadece menejerler daha fazla istiyor olabilir Cenk adını duyunca. Özellikle yerel aracılar vs.

Ekibimiz dışında herhangi bir cenaha bağlı kalmadan, kişilere hizmet etmeden hareket ediyordur umarız!! Oncu buncu kavgalarında boğmayın kulübü!!
Cenk'e de transfer yaptırmayacaksanız gönderin ayrıca adamı, adı üzerinde Futbol direktörü bu herifin görev tanımının yarısı bu işler zaten pasifize ettik filan bunlar komik aksiyonlar herkes aklını başına alsın.

Pedroyu Jesus 4-1-3-2 de 2. forvet olarak oynatacak diyorlar. Son yıllarda yapacağımız en iyi transferdi maliyet performans bakımından, her sene İtalyada 15 e yakın gol atmış adam, üstelik Okan hocanın 2. forveti ne kadar sevdiğini de biliyoruz. Bu kadar uygun, bu kadar istediğim transfer olmamıştı son zamanlarda, cidden çok büyük hayal kırıklığı.

Yazık gerçekten, adamdan vazgeçsek bişey değildi de gidip diğer yakada 15-20 sallarsa o koyar işte avucumuzdan kaçıyor adam

Pedroyu Jesus 4-1-3-2 de 2. forvet olarak oynatacak diyorlar. Son yıllarda yapacağımız en iyi transferdi maliyet performans bakımından, her sene İtalyada 15 e yakın gol atmış adam, üstelik Okan hocanın 2. forveti ne kadar sevdiğini de biliyoruz. Bu kadar uygun, bu kadar istediğim transfer olmamıştı son zamanlarda, cidden çok büyük hayal kırıklığı.

Yazık gerçekten, adamdan vazgeçsek bişey değildi de gidip diğer yakada 15-20 sallarsa o koyar işte avucumuzdan kaçıyor adam
Reis sen ne anlatıyorsun yav

Üst Alt