GSC Anket - Erden Timur’suz Bir Dursun Özbek Yönetimine Nasıl Bakarsınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Erden Timur’suz Bir Dursun Özbek Yönetimine Nasıl Bakarsınız?

Görüşlerinizi Bildiriniz

• Kullanılan toplam oy
    87
Erden Timur un kameralar önünde olmadığı sadece transfer ve projelerle ilgilendiği bir görevde olması ve asla göz önünde bulunmayıp yıpratılamayacağı şekilde yönetimde olması gerekir. İvmeyi yakalamışken lige ambargo koyma ihtimali varken bizi terk etmesini ise asla kabul edemez bu taraftar. Ayrılık olur anlarım ancak zamanı gelince. Yapılacak onca iş varken gitmek yakışmaz

erden olmaz başkası olur dursun olmaz başkası olur. her zaman erden ve dursun'la mı başarılı olduk ?
bizim sportif a.ş. başarı odaklı çalışıyor kişiler sadece sistemin uygulayıcıları.
başarısız olsalar duramazlar.
dursun ilk geldiği zaman başarısız oldu ardından gitti sonra başarılı projeler sunarak yeniden geldi ve şimdi öncesinde küfredilen adama saygı ve sevgi duyuluyor .

ankete bence şöyle bir seçenek de eklenmeli.
* fark etmez sistem yönetimine güveniyorum
Türkiyede sistem yönetimi varmiymis renkdas kulüpte çalışan Ayhan Akmanin çocukları A takıma çıkarılıp Avrupa'ya bedelsiz gitmesine izin veriliyor.

Sadece birkaç yıl daha başarıya ve projelerin bitirileceği zamanda Erden başkanıma ihtiyacımız var inşallah bu zamanda yanımızda olur olmazsa da yapabilecek birşey yok gene başa döneriz Okan hocam da seneye yol alır

Suanki yönetimindeki yöneticiler nasil bir etkisi var bilmiyorum sirf kafalarina göre mi takiliyorlar yoksa ciddi ciddi katkilari varmi bilen yoktur heralde, onun icin yeni listede eskiye göre cok farkli olmadigi icin Erden Timuru cikarirsak heralde ciddi anlamda zayif kalirlar. Vücüdün beyin görevi islemiyorsa o vücüd ölüdür gözümde

Şampiyonluğu alıncaya kadar gündem olmayacak bir durum aslında - şampiyon olunca ikna olacaktır Erden Timur..

tek endişem Erden Timur'dan haz etmeyen çok kişi vardır içeride

adam sportif a.ş.'deki görevime devam ediyorum dedi. ben mi bir şey kaçırdım? zaten yönetim listesinde olmayan biriydi. a.ş.'de yine görevde olacaktır.

ben onu gelecek dönem için de bir ima gibi algıladım. söyleyiş şekli, jest ve mimiklerinden.
yok bence öyle değil ama orda yaptığı iş çok doğruydu

odağı tamamen maça ve sezonun sonunu gtirmeye çekti başka bir şeyi hiç katmadan. medayaya giydirdi suni işler yapıyorlar diye. yönetimden çıt yok gene erden timur yapıyor bu işi mikrofonların karşısında.

ama şampiyonluk gelince bir şekilde ikna edilecektir inancımda devam ediyor. bu konuda bildiğim kadarıyla yakın arkadaşı Ali Yüce var - korumalı adamı. yönetimden Erden Timur'u koruyan yok çünkü.

Zamanında Ünal Aysal döneminde Adnan Öztürk ve Ali Dürüst gibi isimlerle güçlü bir yönetime sahiptik.Simdi ise bu yönetimde Erden Timur gerçeği var.Sadece futbol takımı olarak değil projelerin gerçeklesmesinde de önemli rol oynadığı Sasha Boey gibi en pahalı satış transferini yapan Zaniolo (24) yaşında vizyon transferi yapan adamın kesinlikle kalması lazim Erden Timur giderse Dursun Özbek yönetiminin güçlü bir yönetim olacagini düşünmüyorum.

işin sonunda resim içinde albayrak ya da Dursun'un kardeşide vardı komisyoncu tipli o falan gelmesinde

f.altayli nin, erden agabey in yerine mehmet özbek in gececegi iddiasi sallamasyon gibi durmakta

hayli basarili gecen 2 sezon üstüne erden agabey in yerine mehmet özbek i as nin basına koymagi, kanaatimce 2015-17 arasi dursun agabey dahi aklina getirmez

altayli üfürmüs

Üst Alt