Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi

Cevap: Erdinç Sezertam 2.5 Yıl Sonra Bizim Maça Verildi

Baros'a orda müdahale gelmeseydi önü tamamen acikti, orda Elmander'e pas atip ikinci golü bulabilirdik.

Cümlendeki ironi Baros'a bir müdahalenin olmaması. Adam ayağını koyuyor Baros da ayağın üzerinden atlıyor, diz teması olsa bile bu pozisyona penaltı çalmak abesin önde gidenidir. En yumuşak ikili mücadelede bile bu kadar temas olur, bizde aynı pozisyon olsa da bu penaltıyı verse bu yardımcı hakem neler dersiniz kim bilir. Bir de buz gibi penaltı demen daha da düşünülmesi gereken bir durum tabi.

Ha inanmamayı sürdürürsen maç konusuna girip oradaki yorumlara da bakabilirsin.

Cümlendeki ironi Baros'a bir müdahalenin olmaması. Adam ayağını koyuyor Baros da ayağın üzerinden atlıyor, diz teması olsa bile bu pozisyona penaltı çalmak abesin önde gidenidir. En yumuşak ikili mücadelede bile bu kadar temas olur, bizde aynı pozisyon olsa da bu penaltıyı verse bu yardımcı hakem neler dersiniz kim bilir. Bir de buz gibi penaltı demen daha da düşünülmesi gereken bir durum tabi.

Ha inanmamayı sürdürürsen maç konusuna girip oradaki yorumlara da bakabilirsin.

Orda Baros'un ayagina bir müdahale var. Bu hafif olabilir ya da sert bu fark etmez. Rakip oyuncunun topla hic bir alakasi yok, top zaten gitmis. O da ayagini uzatmis ve Baros'a dokunup onun yarattigi pozisyonu bozmus, bu da haliyle penaltidir. Hakem de verecekti zaten bunu ama son anda vazgecti.

Hadi diyelim Baros atti kendini orda, o zaman hakem niye sari kart vermedi ?? Ya orda adam gibi verdigin kararin arkasinda durup penaltiyi vereceksin ya da penaltiyi vermeyip Baros'a sari karti vereceksin.

Kırmızı kartlar doğruydu ama Sivas'ın kaleciside atılmalıydı.Hem Engin' in pozisyonunda hem Baros'un penaltı pozisyonunda.

Yok be Neco ben de en başta penaltı sandım da penaltı falan değildi o.

58d42baros.jpg

Burda rakip oyuncunun topla hic bir alakasi yok. Ilk basta topa dokunmak istiyor ama top gidince Baros'a dokunuyor ve onu bozuyor. Bu disarda olunca fauldür ve haliyle icerde olunca da penaltidir. Ceza sahasi icinde kontrolsüz bir sekilde toplara böyle girmeyeceksin, girersen yanarsin.

Az önce facebookta paylaştığım kendime ait paylaşım;

Erdinç Sezertam lı Galatasaray maçlarında hakemlerin görevleri;

Orta hakem; genel olarak pozisyonları görüp çalmak, faul vs gibi pozisyonları görmek

1. yardımcı hakem; ofsaytları görmek ve bayrak kaldırmak

4.hakem; oyuncu değişiklikleri

ERDİNÇ SEZERTAM;

İLK FIRSATTA ORTA HAKEMİ UYARARAK GALATASARAYLI HERHANGİ BİR OYUNCUYU ATTIRMAK...

Semih 'in pozisyonu Sezertam 'ın önünde olsaydı penaltı + kırmızı karttı. Ben bunu bilir bunu söylerim.

Bir insanın fikri neyse zikride odur...

Adam şartlı çıkıyor maça, " ilk fırsatta Galatasaray'ı nasıl yakarım " diye....

iddiaa ediyorum; bu adam maça falan bakmıyor yani ofsayt bilmem ne 2.planda...

Koşturduğu tek şey var; Galatasaray lı oyuncuların açıklarını kolluyor...

Emin olun rakip teknik direktör onun kadar bizim oyuncuları izlemiyordur...

Semih 'in pozisyonu Sezertam 'ın önünde olsaydı penaltı + kırmızı karttı. Ben bunu bilir bunu söylerim.

Üst Alt