Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Bütün güç,karar mekanizmaları onun elinde.Bunu denetleyecek,hop birader sen ne yapıyorsun diyecek bir kontrol/yargılama mekanizması da fiilen ortada yok.Sen biraz Türkiye'yi de gez bence senin yurtdışı gezilerin bu ülke olsun.Cidden bu ülkede yaşamıyormuş hiç bilmiyormuş etmiyormuş gibi konuşuyorsun.

senin kluplerin arena ismini kaldirmaya istekliyse kaldirir , hic biri kaldirmazsa kaldirilmaz .. yabanci kisiti gelmesi gerekiyorsa gelir , gelmemeliyse gelmez , bunu uygulamasi gerekenler o isin icra makamindakiler

sen koltuk sevdasi ile boyun egersen bunun sorumlusu o fikri belirten degil , onu gorev kabul edendir ..

hele hele konu tff ise , ozerk yapida bir kurum ise ,devlet kiskacinin kismen disinda bir birim ise , bu konu kluplerin menfaatlerine aykiri der kapatirsin olur biter .

boyle hamasi cumleleri pek kurmam ama allaha borc bir canin var yani ne olabilir ki ya , reddet olsun bitsin ..

o zaman o soylemi emir kabul ettigini dusundugun kisi ve kurumlari elestireceksin , ornegin dursunu , ornegin demiroreni veya milli egitim bakanini

mesela teog diye bir sinav var , onun kaldirilmasini uygun goruyorum demis , basbakanla paylasacakmis

milli egitim bakani eger bu sinavin gerekliligine inaniyorsa cikar "eleme kriterimize en uygun yontem bu , kaldirilmasi mumkun degil" der , konu kapanir ... eger gider "kaldiralim o zaman" derse bu milli egitim bakaninin sorunudur

siz erdogan boyle dedi diye fikrinizden dondunuz mu , hayir , o kisilerin de donmemesi gerekiyor , mesele bu
Aman Allahım, daha fenası gelirmi diyordum geldi, inanılır gibi değil. Kimi, kime şikayet edecekler çok merak ediyorum doğrusu.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

senin kluplerin arena ismini kaldirmaya istekliyse kaldirir , hic biri kaldirmazsa kaldirilmaz .. yabanci kisiti gelmesi gerekiyorsa gelir , gelmemeliyse gelmez , bunu uygulamasi gerekenler o isin icra makamindakiler

sen koltuk sevdasi ile boyun egersen bunun sorumlusu o fikri belirten degil , onu gorev kabul edendir ..

hele hele konu tff ise , ozerk yapida bir kurum ise ,devlet kiskacinin kismen disinda bir birim ise , bu konu kluplerin menfaatlerine aykiri der kapatirsin olur biter .

boyle hamasi cumleleri pek kurmam ama allaha borc bir canin var yani ne olabilir ki ya , reddet olsun bitsin ..

Kulüpler meraklı olsa Cumhurbaşkanı'nın açıklamasını niye beklesin?Cumhurbaşkanı ile arayı iyi tutmazsan,dediklerini yapmazsan hiçbir işin görülmez kolay kolay bu ülkede.İşinin görülmesini geçtim adın çıkar hele bu devirde.Yazdıkların tamamen olması gerekeni içeriyor,gerçeklikleri değil.

futbolcunun yerlisi yabancisi yoktur. kafiri ve mumini vardir.
Şu yazdığın pek umrumda değil, hatta ağırman daha komik ve ilginçti ama merak ediyorum, sanal trollük ile ne kazanıyorsunuz? Hani arkadaş ortamında trollük anlarım, gülersin elenirsin karşındaki insandan canlı bir reaksiyon alırsın ama bunu klavye tuşlarından nasıl alıyorsunuz çok merak ediyorum.

Kulüpler meraklı olsa Cumhurbaşkanı'nın açıklamasını niye beklesin?Cumhurbaşkanı ile arayı iyi tutmazsan,dediklerini yapmazsan hiçbir işin görülmez kolay kolay bu ülkede.İşinin görülmesini geçtim adın çıkar hele bu devirde.Yazdıkların tamamen olması gerekeni içeriyor,gerçeklikleri değil.

tabi ki olmasi gerekeni soylemeliyiz . bence bu cumhurbaskani konusu cok abartiliyor , abartan da sen ben gibi icra makami olmayan kisiler degil , abartanlar eski osmanli zamanindaki imparatorluk yapisinin kalintisi olan liyakate sahip olmayan alt kademe yoneticiler

mesela tahkim ve disiplin kurullarinda donem donem yasanan adaletsizlikleri neden atiyorum demirorene , harun erdenaya , turgay demirele yorumluyorduk , cunku hep aklimizda , baskan o , lafindan cikmiyorlardir dusuncesi var

oysa oradaki avukatlar o imzalari atmasa o adaletsizlikler olmayacak , bence turgay demirel atiyorum 1 suclu ise onu uygulayan 10 kez 20 kez suclu

yabanci kisitini da boyle degerlendirin .. tff olmaz diyecek konu kapanacak , ne olur allah askina ? erdogan kalkip kendi yasak mi getirecek yabanciya

Şu yazdığın pek umrumda değil, hatta ağırman daha komik ve ilginçti ama merak ediyorum, sanal trollük ile ne kazanıyorsunuz? Hani arkadaş ortamında trollük anlarım, gülersin elenirsin karşındaki insandan canlı bir reaksiyon alırsın ama bunu klavye tuşlarından nasıl alıyorsunuz çok merak ediyorum.

Troll inanmadığı düşünceleri sırf karşısındakini kızdırmak veya güldürmek için inanıyormuş gibi yapana-görünene denir.Bu arkadaş bildiğin İslamofobik,İslam dinini sevmeyebilir Müslüman da olmayabilir o ayrı konu ama her konuda ısrarla konuyu oraya getirmesi saçma ve kabul edilebilir bir durum değil.Trollük yok yani ortada,kafayı takma var bir kavrama.

o halde su sekilde mi demeliydim

cumhurbaskani veya x kisi goruslerini aciklarken ya GS vb kluplerin ve taraftarlarinin istegi yonunde aciklama yapmalidir ya da ilelebet susmalidir

boyle mi soyleseydim dogrusuydu ... yani bir siyasetcinin ya da yonetim erkinde gorev alan kisinin sorulan bir soruya cevap vermemesi veya veriyorsa icindekini soylememesi mi gerekiyor ?

Sorun sayın Cumhurbaşkanımızın fikir beyan etmesi değil. Sorun kraldan çok kralcılar. Yani onun sözlerini görevde kalmak için kısaca yaranmak adına hemen uygulamaya koyacak tıynette ki yönetimler.

Tabi ki her yurttaş gibi fikir beyan edecek. Toplumsal, siyasi meselelere çözüm üretecek. Zaten bir liderin görevi de budur.

Ama sen TFF seçiminde yaranmak adına bunu kullanmak için bunun Demirören veya bir başkası tarafındakullanılmayacağını düşünüyorsan ya çok iyi niyetlisin ya da cidden ülke dinamiklerinden hiç haberin yok.

Bir lider herkes adına düşünemez, yapınını sağlıklı olanı temel bir plan çerçevesinde her kurumun yetkili ve bilirkişiler tarafından yönetilip organizasyonun en tepesinde ki kitleye yani halka hizmet etmesidir. Cumhuriyetin sebebi ve anlamını burada ararım ben.

Bu konuda farklı düşünüyorsan zaten saygı duyarım ama verecek bir başka cevabım da olmaz.

Üstüne koyarak gidiyorsun gerçekten inanılmaz bir durum. Şimdi bak bunu kişisel bir saldırı olarak algılama. Hani sen şu kombine konusunda kimseye beş kuruşumu vermem dedin ya, bir nevi parama bakarım dedin. Ha işte Ülkedeki bütün çıkarcı insanlar farklı bir açıdan olsa bile paralarına bakıyorlar.

Son düzenleme:
tabi ki olmasi gerekeni soylemeliyiz . bence bu cumhurbaskani konusu cok abartiliyor , abartan da sen ben gibi icra makami olmayan kisiler degil , abartanlar eski osmanli zamanindaki imparatorluk yapisinin kalintisi olan liyakate sahip olmayan alt kademe yoneticiler

mesela tahkim ve disiplin kurullarinda donem donem yasanan adaletsizlikleri neden atiyorum demirorene , harun erdenaya , turgay demirele yorumluyorduk , cunku hep aklimizda , baskan o , lafindan cikmiyorlardir dusuncesi var

oysa oradaki avukatlar o imzalari atmasa o adaletsizlikler olmayacak , bence turgay demirel atiyorum 1 suclu ise onu uygulayan 10 kez 20 kez suclu

yabanci kisitini da boyle degerlendirin .. tff olmaz diyecek konu kapanacak , ne olur allah askina ? erdogan kalkip kendi yasak mi getirecek yabanciya

Yav o TFF'yi kim getirdi oraya?Olmaz derse medyada 2-3 söylenti çıkar o TFF gider başka TFF gelir.Kendi getirmez ama onu getirecek başka bir maşa bulunur.

Hahaha ciddi ciddi Türkiye'de Erdoğan'ın her dediğinin olmadığını ve her kurumda sözünün geçmediğine inananlar var. Onlara iyi uykular cidden çünkü oldukça bir kafa yaşıyorlar. Erdoğan istese yarın sınırı getirir, YD sadece basit bir piyon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kufur hakaret edersen elbette dedigin gibi olur

insanlarin farkli dusuncelere sahip olup bunu dile getirmelerine tahammul edemiyor olmamiz daha buyuk bir sorun yabanci kisitlamasindan

ornegin ben yabanci kisitlamasinin bir fayda getirmeyecegini dusunen genis kesimdenim ama erdogan ya da bir baskasi farkli dusunebilir

tff de klupler bu konuda yabanci kisitlamasindan yana degiller , sayin cumhurbaskani kisisel gorusunu aciklamistir der konu kapanir

adamlar senin gorusune saygi gostermiyor bile direk istedikleri gibi yonetiyorlar gelipde taraftara soran var mi siz ne istiyorsunuz diye
kendilerini ''abi'', ''reis'' vs. olarak goren insanlarin gorusune neden saygi duyalim hadi bana bi aciklama yap artik.

o kadarda ezik duruma dusmeyin allah askina sinir hastasi edeceksiniz adami sonunda

Sorun sayın Cumhurbaşkanımızın fikir beyan etmesi değil. Sorun kraldan çok kralcılar. Yani onun sözlerini görevde kalmak için kısaca yaranmak adına hemen uygulamaya koyacak tıynette ki yönetimler.

Tabi ki her yurttaş gibi fikir beyan edecek. Toplumsal, siyasi meselelere çözüm üretecek. Zaten bir liderin görevi de budur.

Ama sen TFF seçiminde yaranmak adına bunu kullanmak için bunun Demirören veya bir başkası tarafındakullanılmayacağını düşünüyorsan ya çok iyi niyetlisin ya da cidden ülke dinamiklerinden hiç haberin yok.

Bir lider herkes adına düşünemez, yapınını sağlıklı olanı temel bir plan çerçevesinde her kurumun yetkili ve bilirkişiler tarafından yönetilip organizasyonun en tepesinde ki kitleye yani halka hizmet etmesidir. Cumhuriyetin sebebi ve anlamını burada ararım ben.

Bu konuda farklı düşünüyorsan zaten saygı duyarım ama verecek bir başka cevabım da olmaz.

Ben de mesajlarimda bunu soylemiyor muyum zaten ?

Troll inanmadığı düşünceleri sırf karşısındakini kızdırmak veya güldürmek için inanıyormuş gibi yapana-görünene denir.Bu arkadaş bildiğin İslamofobik,İslam dinini sevmeyebilir Müslüman da olmayabilir o ayrı konu ama her konuda ısrarla konuyu oraya getirmesi saçma ve kabul edilebilir bir durum değil.Trollük yok yani ortada,kafayı takma var bir kavrama.
Peki sevmesin kabul kendi kararı. Dolayısı ile buna saygı gösterilmesini istiyordur herhalde, öyle olduğunu düşünüyorum. Peki saygı beklediği bir konuda, inanmadığına inanlara neden saygı göstermiyor? Bu benim için ne trollük, ne herhangi bir fobidir, bu düpedüz hiç bir ilke sahibi olmamaktır.

Hayir herkes gorusunu belli etmek zorundada degil, agazi olan konusuyor. Cumhurbaskanisin tamam oldu ama spora neden karisiyorsun ben bunu anlamis degilim ya? Neden gorusunu ifade etmek zorundalar? Spor ile ne alakalilari var?

Üst Alt