erdoğan arıkan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sosyal medyada itin gö.üne sokacağız bu ikiyüzlü şahsiyeti , hiç merak etmeyin.

şu an bile TT sırasında tepeye oynuyor , büyük tepki mevcut.

Son düzenleme:
herhalde babası ile annesi avrupada kupa kazandı. 2 yıl avrupaya gitmekle avrupa fatihi oldular gevşekler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

134.jpg

Demirörenin tff başkanlığıyla ile kazanılan şampiyonluklar :red: yoksa benim gözümde, bjk hala 2 yıldızlı takımdır.

Zaten halen sampiyonluk sayilari yildiz sayisi karsiligi ile ayni degil , sanirim 13 sampiyonluklari var

tff nin sitesinde yaziyor bu acik acik , fb yi tek hakli gordugum mevzu , bjk ye o iki sampiyonluk verilmemesine ragmen yildiz eklendi ise , fb nin de 19 sampiyonluk ama 4 yildizi olmasi lazim , cunku bjk ile ayni sekilde onlarin da +1 i var

Galatasaray avrupada başarılı olunca Beşiktaş gibi abartıldığına hiç şahit olmadım.

Biz Real-Juve'li gruptan çıktığımızda, Juve'yi kalitesiz bir takım olarak gördü bu ülke yahu.

Mesele, bu spikerin yaptığı yorumun doğru ya da yanlış olması değil, taraflılık barındırıyor olması.

4 yıl evvel çeyrek finalde R. Madrid'e elendik diye, deplasmanda 1 gol bile atmayı başaramadığımız için eleştirildigimizi hatırlıyorum bu programlarda.

Fakat geçen yıl Dinoma Kiev gibi sıradan bir takımdan alacağı puanla gruptan çıkma şansı olan Beşiktaş 6-0 kaybettiği halde, "canın sağolsun Beşiktaşım" naraları bitmek bilmiyordu.

Bu taraflı ve takım kayıran bakış açısından gıcık kapıyorum.

Alnitak Alnilam Mintaka

su sekilde de bakilabilir

Gs ise madrid bile olsa bizim beklentimiz daha fazlasiydi , ama bjk iste alti ustu , 6 da yese ulkeyi iyi temsil etti sayilir

gibisinden bizi yuceltip onlari asagida goren bir bakis acisi bana kalirsa

bana hissettirdigi bu

takımlarımızın avrupa başarısı veya kalite farkı ligimizin kalite farkı zaten gözle görülür seviyede ama isim vererek özellikle 2 takım özelinde biraz bir artniyet olayı gibi geliyor ve kendisini ile de kısa bir sohbetim vardı 6-7 ay önce öyle birisi değil gibiydi ama

Beyler genelde cogunuz bjk nin son 2-3 seneki durumundan cikisindan memnun degilsiniz , dunku cocuk basaksehirin de ayni sekilde , ama bu 2 klubun aslinda rekabette yani esas rekabette bizi fb den geri biraktiracak istatistiklere mani olan tampon gorevi gordugunu anlamaniz lazim

Gs terimin ayrilisindan bu yana , benim mucize maclar sonucu olduguna inandigim 2015 senesi haric resmen 5 senedir tokezliyor , klubun basina men cezasindan spk tehditlerine , uefa kiskacindan lig 5 inciliklerine kadar
gelmeyen kalmadi

bu surecte basaksehir bizim olmadigimiz yerde fb yi kupadan sutlamasa , bjk fb ile yarisa girdiginde sampiyon olamasa , sizce en cok zarari kim gorurdu

tamam bjk ile basaksehiri yok kabul edelim , bakin bakalim bu iki takimi silsen kim ligi ustte bitirmis ?

bugun 22 inci fb sampiyonlugunu gormus olurduk

birakin biz kotu isek , o senelerde gitsin bursa olsun , trabzon olsun , basaksehir olsun , hatta en son ihtimal besiktas olsun

senin 1 sampiyonluk arkanda olan , maddi manevi ulke capindaki gucu tartismasiz en fazla olan fb mi olsun

allah askina akli selim ve biraz uzun vadeli stratejist mantigi ile dusunun

Beyler genelde cogunuz bjk nin son 2-3 seneki durumundan cikisindan memnun degilsiniz , dunku cocuk basaksehirin de ayni sekilde , ama bu 2 klubun aslinda rekabette yani esas rekabette bizi fb den geri biraktiracak istatistiklere mani olan tampon gorevi gordugunu anlamaniz lazim

Gs terimin ayrilisindan bu yana , benim mucize maclar sonucu olduguna inandigim 2015 senesi haric resmen 5 senedir tokezliyor , klubun basina men cezasindan spk tehditlerine , uefa kiskacindan lig 5 inciliklerine kadar
gelmeyen kalmadi

bu surecte basaksehir bizim olmadigimiz yerde fb yi kupadan sutlamasa , bjk fb ile yarisa girdiginde sampiyon olamasa , sizce en cok zarari kim gorurdu

tamam bjk ile basaksehiri yok kabul edelim , bakin bakalim bu iki takimi silsen kim ligi ustte bitirmis ?

bugun 22 inci fb sampiyonlugunu gormus olurduk

birakin biz kotu isek , o senelerde gitsin bursa olsun , trabzon olsun , basaksehir olsun , hatta en son ihtimal besiktas olsun

senin 1 sampiyonluk arkanda olan , maddi manevi ulke capindaki gucu tartismasiz en fazla olan fb mi olsun

allah askina akli selim ve biraz uzun vadeli stratejist mantigi ile dusunun

bu soylediginle bu konunun ne ilgisi var guzel kardesim. biz olamiyorsak kim olursa olsun. bu tinerciler fenerlilerden daha beyinsiz. fenerliler arada gulduruyor en azindan.

Avrupa ligi kuralari cekiliyor

solda da kargoda kirdigimiz , kapalicarsida kaynakla tamir ettirdigimiz yarali avrupa ligi kupasi tum hasmetiyle parildiyor

birgün alternatif akımda takılayım , kendince cool yorumlar yapıp , herkesin aksine görüş belirtip dikkat çekeyim derken topraklama çalışmayacak yiyeceksin bütün voltajı..

Üst Alt