Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Volkan doğrudur inşallah gerçi Serhat Ulueren'in istihbaratı nekadar güvenilir tartışılır :D

Volkan Şen 90 dakika yorulmak nedir bilmiyor.Çok faydalı olur.

Eren gelecek vaadediyor. Genç milli takımlarda vs iyi bir çıkışı vardı. Şu an için bize lazım bir oyuncu mu? Sanmam. Kendini kanıtlamış oyuncular gerekiyor. Ha eğer ki yönetim "bu seneyi kaybettik, gençlere yatırım yapmak istiyoruz" derse doğru bir tercih yapılmış olur.

İnşallah doğrudur. Volkan Şen ilk 11 için alınır Eren de sol da Arda nın yedeği olur bence . Solda sağlam bi Arda sağ da Volkan Şen önlerinde iyi bi forvetle ağlatırız rakipleri bence. Volkan biraz daha geliştirirse kendini bence milli takımında banko sağ açığı olur bizim takımında

Eren gelecek vaadediyor. Genç milli takımlarda vs iyi bir çıkışı vardı. Şu an için bize lazım bir oyuncu mu? Sanmam. Kendini kanıtlamış oyuncular gerekiyor. Ha eğer ki yönetim "bu seneyi kaybettik, gençlere yatırım yapmak istiyoruz" derse doğru bir tercih yapılmış olur.

Adam kendini geliştiremedi aga, İsmail Odabaşı Eren'in gerisindeyken şu an daha iyi durumda. Mental yönden zayıf belli ki. Yine de beleş olduğu için denenebilir. Ben hala Muhammet'in gelmesinden yanayım

Telegol'e göre Volkan Şen Galatasaray'da!

954fb0ebf1d84fb921bfb0b6e045d57f_S.jpg

Ve Telegol den müthiş bir iddaa. Pazar akşamı Telegol Programında Volkan Şen'in Takım arkadaşları ile konuştuğnu ve Galatasaray ile anlaştiğni söyledi.

Galatasaray tarafından iş sona ermiş ve Pazartesi günü Masaya oturulacakmış.

Kaynak: SporHastasi.Com

sercan 2 gol attı diye volkanı almayın sercanı alın diyor çoğu arkadaşlar 1 hafta önce sercan futbolcu değil diyordunuz ne değişti ki? bence sercan da volkan da bizim yerli kalitemizi çok attırır ama hangisi daha potansiyelli derseniz bence sercan çok daha üst düzey futbolcu tek sorunu gol vuruşu onu da hallederse 20 milyon euroluk futbolcu olur.

Bu devre arasındaki en akıllı iş yerli oyuncular almak olur, en azından ligi bilen ve büyük takıma geldiğinin farkında olan , kısaca bu formanın kıymetini bilen yerli oyuncular alınmalı, bizim son 3 yıldır sorunumuz yabancı kalitesi değildi, volkan çok iyi transefer, diğer bursalıyı hiç izlemedim, taner olayıda gerçekleşirse 3 transfer eder, 4 tane yapacaklardı zaten o da sercan olur umarım, vidal-keane-bradley şu aşamada zaten haya gibiler.

insallah dogrudur volkani cok begeniyorum iyi futbolcu gunumuzun futbolu icin hiz seri calim vurus adam eksitebilecek ne ararsen var biraz boy kisa oda olsun messi maradona arda ne varsa kisa oyuncularda var.

sercan 2 gol attı diye volkanı almayın sercanı alın diyor çoğu arkadaşlar 1 hafta önce sercan futbolcu değil diyordunuz ne değişti ki? bence sercan da volkan da bizim yerli kalitemizi çok attırır ama hangisi daha potansiyelli derseniz bence sercan çok daha üst düzey futbolcu tek sorunu gol vuruşu onu da hallederse 20 milyon euroluk futbolcu olur.

Aynen ya, daha geçen hafta ''futbolcu değil'' diyordunuz. Sercan, Ronaldo vari bir gol atınca yorumlar değişti birden.

Katiliyorum.

Ve bunu hep böyle söylemisimdir.

Birkere Calimlari ve Sürati üst düzey ve Dünyada aranan stildeki forvet.

Sercansiz gelme Volkan!:D

Bursa'dan alınacak en iyi Türk oyuncu. Yabancısı için bknz: (Batalla)

Kesinliklee volkann şen alınmaLı yaaa anılın sercan dan bi aşağı kalır yok..solda arda sağda volkan tutamazlar bizi valla.. bide adam akıllı çift yönlü adam alırsak süper olur. eren de cok iyiydi bu cocukk bülent korkmaz oynatmıstı ilk bu herifi sonradan niye patlama yapamadı bilmiyorum ama kumaşı cok iyidir onun

Bizim yerliler cok rahatsiz oluyormus ya Keita'nin milli takimdan gec dönmesinden, bakalim Volkan'in Amerika ziyaretlerinden de ayni rahatsizligi duyacaklar mi? Yönetim zaten bu adami alarak, ya da en azindan almaya calisarak ne kadar iki yüzlü oldugunu, taraftarin gözünün icine baka baka yalan söylediklerini göstermis oldu. Keita'dan sonra o sag kanatta gercekten Volkan'i mi görmek istiyorsunuz? Iyi alin tepe tepe kullanin, ama sonra taraftar niye bize protesto ediyor diye sasirmis numarasi yapmayin Adnan beyler.

Kesinliklee volkann şen alınmaLı yaaa anılın sercan dan bi aşağı kalır yok..solda arda sağda volkan tutamazlar bizi valla.. bide adam akıllı çift yönlü adam alırsak süper olur. eren de cok iyiydi bu cocukk bülent korkmaz oynatmıstı ilk bu herifi sonradan niye patlama yapamadı bilmiyorum ama kumaşı cok iyidir onun

abe uçmayın hemen ya sercanda ki hız teknik anıl da var mı biz de adettir bir adamı hemen uçurur hemen bitiririz!

Hagi Volkan ı ilk hafta kadro dışı bırakır:eek:,ayrıca keita nın geç dönmelerinden şikayet edip,Volkan ı almak ne büyük embesilliktir!!!!

Bursalı Eren G.Saraylı oldu

Aslan ara transferde ilk hamleyi yaptı. Sarı-kırmızılılar Bursaspor`da kadro dışı bırakılan Eren Albayrak`la anlaştı

Ara transferde kadrosunu takviye etmeyi planlayan G.Saray`ın aldığı ilk isim belli oldu. Sarı-kırmızılılar Bursaspor`un 19 yaşındaki genç yıldızı Eren Albayrak`la anlaştı. Bursaspor yönetimi tarafından sözleşmesini uzatmadığı için süresiz kadro dışı bırakılan sol kanat oyuncusu yöneticilerin yaptığı görüşmeler sonucunda sarı-kırmızılı takıma transfer oldu. G.Saray Başkanı Adnan Polat ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı arasında geçtiğimiz günlerde yapılan görüşmede taraflar 630 bin lira bonservis bedeli üzerinde uzlaştı. Eren Albayrak Ocak ayında başlayacak ara transfer döneminde resmen G.Saraylı olacak. İki kulüp başkanı arasında Eren Albayrak için yapılan transfer zirvesinde Sercan`ın isminin de gündeme geldiği ancak anlaşma sağlanamadığı kaydedildi. Başkan Adnan Polat`ın, Sercan için önümüzdeki günlerde Yazıcı ile yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

ABDULLAH EĞİLMEZ

Bursalı Eren G.Saraylı oldu

600i anladim da, 30 bin ne oluyor?

Ne adamsin ya Sezgin efendi :tiphat:

Üst Alt