# Eren Albayrak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Albayrak

Bu çocuğun sol bek olarak çok gelişeceğini düşünüyordum, Fenerbahçe maçında kendi ceza sahasında röveşataya kalkıp penaltı yaptırana kadar.

Sol açıktan dönme yanlış bilmiyorsam.Terim sever böyle adamları.
Forvetten bozma ama çok kafasız ya. 20-22 civarı olsa katlanırız diyecem ama bence hiç girilecek top değil.

Tesadüf senden önceki mesajı ben yazmışım.

Adam kendi ceza sahasında röveşataya kalkıp penaltı yaptırdı. Altıpasta falan kritik bi pozisyon olur anlarım, ceza sahasının köşesinde tehlike falan yokken yaptı bunu. Tam gerizekalı.

Köprünün altından akan onca suya katlanıp Olcan'ı bile Eren'e yeğlerim şu an.

Allah korusun hic gerek yok, Burak'in da dedigi gibi tam bir gerizekali.

Bu herif gelecegine gitmesini her türlü istedigim Carole kalabilir yani.

Senede taş çatlasa 15 maç oynar.Carole boşa kontenjan harcayacak.Ayrıca buna TL verip zararı azaltırız.

Diger konuda ben de Carole ile kontenjan harcariz diyen birisiyim ama ben "kulübede x oturacagina y otursun" düsüncesine karsiyim. Hep bu basimizi yakiyor bizim.

Altyapida yok mu herhangi bir sol bek. Onu yazalim dördüncü bek olarak, inan bana en az Carole ve bu Eren kadar top oynar. Oynamasa bile en az bunlar kadar katki verir hatta paramiz cebimizde kalir.

Valla Carole'un verdiği fb maçlarını da bildiğim için bu pozisyon düşüncemi çok etkilemez.

Diger konuda ben de Carole ile kontenjan harcariz diyen birisiyim ama ben "kulübede x oturacagina y otursun" düsüncesine karsiyim. Hep bu basimizi yakiyor bizim.

Altyapida yok mu herhangi bir sol bek. Onu yazalim dördüncü bek olarak, inan bana en az Carole ve bu Eren kadar top oynar. Oynamasa bile en az bunlar kadar katki verir hatta paramiz cebimizde kalir.

"kulübede x oturacagina y otursun" düşüncesi bu sefer zorunlu ama.1 transfer hakkımız var ve en az 2 yabancıya daha ihtiyacımız var.Maicon,Belhanda falan gitmeyeceğine göre en düşük maaşlı ve gereksiz Carole gitmeli.

Altyapıda sol bek olsaydı hazırlık maçlarında görürdük.Yunus gibi parlayan biri olsa ben de şans verelim derdim.

Valla Carole'un verdiği fb maçlarını da bildiğim için bu pozisyon düşüncemi çok...

Tam da bu sebepten Carole'ün de kulübede olması uykularımı kaçırıyor. O maçta en kritik yerde adalesi attı herifin. Profesyonel bi yaşantısı yok belli ki.

Altyapıda sol beki yedekleyecek kimse de yok. İş zor orda.

Üst Alt