# Eren Tozlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Tozlu

Cevap: # Eren Tozlu

Ben Giresunluyum Genelde İzlerim Giresun 'un Maçlarını Bence Eren Tozlu >>>>>> Sercan Yıldırım + Mehmet Batdal

madem giresunlular toplanmış bende yazayım bulancaklıyım,eren tozlu bu sene ilk maçlarda nerdeyse hiç oynamadı,belki baştan beri oynasaydı çok daha fazla gol atardı,bu attığı gollerin çoğunu ilk yarıda hücum anlamında çok zayıf olan bir takımda attı,inşallah gs gibi bir takımda çok daha başarılı olur,bizde zevkle izleriz hemşerimizi takımımızda....

Hayırlısı olsun herkese Batdal öreneği vermenin anlamı yok,böyle gençleri bir şekilde denemek lazım herzaman.Umarım olur transfer.

Tutmayacaksa böyle transferler tutmasın, 5 milyon euro verecek değiliz ya maksimum 500 bin euro. Ne kaybederiz?

Ben Eksık Kalmım Tireboludan :asd::asd:

Giresun Bu sene Küme düştü oyuncu nasıl duymadım ama Yedek Rotasyon için forma bulabılır mı o ayrı konu ?

Bende Giresun/Görele'denim :)

bu çocuğu tanımıyorum ama bir yiğidin bir sercanın yerine en azından denenebilir.

Foruma ve hemşolarıma selam bu arada GS kısatmasına ayrıbir sempatim olmuştur.

Giresunspor´a kirginim ben :) Yakin arkadasimin hayatini söndürdüler resmen.

Giresunspor´u takip edenler bilir. RW Oberhausen´den Musa Celik´i transfer etmislerdi. Cok iyi bir sol acikti. Cok teknikti. Ama onu israrla isteyen TD´yi kovmus Olgun Peker, Musa da ortada kaldi. Yüzüne bakan olmadi. Parasini alamadi vs.

O zamanlar diyordu bana zaten, bizim baskanimiz mafya gibi birsey diye :)

Üst Alt