Ergin Ataman Galatasaray Yolunda - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ergin Ataman Galatasaray Yolunda

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama ; Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, Nevriye Yılmaz ve Sancho Lyttle ile anlaştı.

imparator :005:

imparator :005:

imparatoooor ergin baskaaaan

imparatoooor

IM PA RATOR

imparatoooor ergin baskaaaan

Oktay Hocayı sever ve beğenirim ama küfür olayı gerçekse yönetim haklı derim.Ergin Atamanı şu mevcut kadrosuyla ve takımıyla bir eurolig takımına karşı ne durumda olacağını görmek isterdim,genellikle bireysel oyuncularla başarılı gibi gözükür .Bizim sistemi bozmayacak,mümkünse devam ettirecek bir koça ihtiyacımız var.

Allah allah Oktay Mahmuti bütün bir sene çabalamış didinmiş, ligi birinci bitirmiş.

Play-off yarı finalinde ezeli rakibiyle oynuyor. Hakemler her maçta eziyor Galatasaray' ı, bir tane yönetici çıkıp sahiplenmiyor takımı.

Futbol takımının kazandığı şampiyonluk kupası ile oradan oraya geziyorlar.

Ondan sonra koç bütün bir sezonun verdiği yorgunluk, yarı finali hem de hakemlerin berbat yönetimi ile kaybetmenin verdiği ruh haliyle hırslanıp takıma sahip çıkmayan yönetime biraz giydirdiyse n' olmuş yani.

Doğru söylemiş, ben evde bin beterini söyledim. Üvey evlat sanki basketbol takımı.

Ergin Ataman, Erman Kunter falan da görsün koçun başına gelenleri, Galatasaray' a imza atacaklarsa iki kere düşünsünler.

Galatasaray' ın basketbol şubesini iki koyunu güdemeyecek adamlar yönetiyor.

Bazı küfürleri o kadar rahat kullanıyoruzki,günlük hayatta normal konuşurken bile ağzımıza alıyor bipli kelimeleri

O yüzden yönetimin eğer doğruysa tabi yaptığı bu davranışı bazı arkadaşlarımız anlayamaz.

Ergin Ataman gelse ne yazar,bence Oktay Hoca çok daha iyi koç Ataman'dan,sorun 1-2 transfer yapıp yönetimin elini basketten çekmesi,tek başına geçen sene savaştı Oktay Hoca ama nerde değeri bilincek.

Edit:Kunter gelsin gelcekse isteğim bu.

Ergin hocaya da cok sevinirim. Oktay hoca kadar savunma yaptırabilirmi tartısılır fakat daha iyi hücum ettirir. Oyuncu secimleri iyidir ve Oktay hoca gibi yönetttiği takıma sahip cıkar, bir durusu vardır. Fakat ben yinede ikisi arasında kalsam Erman hocayı tercih ederim(daha iyi olduğunu kastetmiyorum). Çünkü bu yapılanmayı devam ettirebilecek, Oktay hoca gibi oynatabilecek nadir koclardan biridir.

Batırdık abi basketbol şubesini yine istikrarın İ'si yok , şimdi yeni hoca , yeni kadro sil baştan başlayacağız zaten Euroleague'de de yokuz.

Ergin Ataman'ı unutun artık.

Geçtiğimiz sezon aldığı başarılı sonuçlarla basketbolun şampiyonlar ligi olan Euroleagu’de fırtınalar estiren Galatasaray Medikal Park önümüzdeki sezon için aynı ligde mücadele etme hakkı kazanamadı.

Barcelona’da bugün yapılan Euroleague toplantısında alınan kararların ardından Sarı-Kırmızılı kulüp , THY Euroleague’e alınmadı. Galatasaray, Banvit’le birlikte önümüzdeki sezon Avrupa’nın ikinci kupası olan Eurocup’ta mücadele edecek.

THY AVRUPA LİGİ'NDE TÜRKİYE'Yİ ANADOLU EFES, BEŞİKTAŞ MİLANGAZ VE FENERBAHÇE ÜLKER TEMSİL EDECEK

THY Avrupa Ligi'nde gelecek sezon mücadele edecek takımlar belli olurken, Türkiye'yi, Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker temsil edecek.

İspanya'nın Barcelona kentinde yapılan Avrupa Ligi toplantısında, 2012-2013 sezonunda ligde mücadele edecek takımlar belli oldu. Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker'in gruplardan itibaren ligde oynamasına karar verilirken, grup maçlarına direkt katılacak diğer takımlar şöyle:

Asseco Prokom, BC Khimki, Brose Baskets Bamberg, Caja Laboral, Cedevita Zagreb, CSKA Moskova, EA7 Emporio Armani, Elan Chalon-sur-Saone, Barcelona Regal, Lietuvos Rytas, Maccabi Electra, Montepaschi Siena, Olimpiakos, Panathinaikos, Partizan, Real Madrid, Unicaja Malaga, Union Olimpija, Zalgiris Kaunas, Alba Berlin (Wild Card).

Gruplarda bu takımların yanında eleme grubundan gelecek bir takım daha yer alacak.

Elemelerde ise BC Donetsk, Bennet Cantu, CEZ Basketball, Le Mans Sarthe Basket, PBC Lukoil Academic, Ratiopharm Ulm, Telenet BC Oostende ve Unics Kazan takımları mücadele edecek. Elemelerde mücadele edecek Bennet Cantu ve Unics Kazan'a ise "wild card" hakkı verildiği bildirildi.

Galatasaray Medical Park ile Banvit ise Türkiye'yi Eurocup'ta temsil edecek.

Eurolig mi galatasaray mı

Eğer gelirse bunun tek sebebi galatasaraylılığın ağır basması olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt