Ergin Ataman Galatasaray’da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergin Ataman Galatasaray’da

Cevap: Ergin Ataman Galatasaray’da!

Çok iyi oldu bence Mahmuti'nin yerini dolduramasa da.Çok iyi bir hoca gerçekten.

Ergin Ataman neden sevilmiyor? Uzun süredir araliksiz basketbolu takip eden biri degilim cünkü. 2 senedir takip ediyorum acikcasi. Neden sevmiyorsunuz Ataman´i? Cirkin oldugu icin mi? Karizmasi yok diye mi? Nedir?

Benim arastirdigima göre kagit üstünde en basarili, en kariyerli Türk coach Ataman. Bi karaktersizligini de görmedim acikcasi. Mola almak gibi seyler duyuyorum. Herkesin bir tarzi var. Diger maclar icin hazirlik, antrenman gibi düsünülemez mi kazandigi halde son topu cizmesi?

Egosu çok yüksektir,maç sonu kouşmalarını dinlersen anlarsın

Kariyeri oldukça iyidir ve iyi hocadır o ayrı

Ama Oktay hocamı ,Ataman mı kıyası bence yanlış,ikiside oldukça iyi hocalar ve tarzları çok farklı

Bu sene seride 3-1 yenildik diye ,Ataman Mahmuti den iyidir diyenler bence yanlış yapıyor,aynı Mahmuti geçen sene aynı Atamanı 3-0 lık seri ile geçti,bu işin terazisi yok hangisi iyi diyene saygı duyarım,ama ölçü bu olmamalı kaldıki Mahmuti Ataman a göre biraz daha az tecrübesiz

Messimi iyi Ronaldomu derken,biri iyi biri kötü demiyoruz o hesap

Oktay Hoca' nın yerini tutmaz ama başarılar. Elbette ki destekleyeceğiz. Her şeyden öte Galatasaraylıyız.

Ancak Eurocup' a katılan takımlara baktığımızda çok net söylemek gerekirse Türkiye Ligini kazanmaktan çok daha kolay bir durum var ortada.

Eurocup kazanılamazsa başarılı saymayacağım koçu. Ayrıca Eurocup' ı kazanmak Euroleauge için en kolay biletmiş gibi duruyor.

Oktay hoca gidecek yerine kim gelsin diye sorsalar ergin hocayi isterdim. hayırlı uğurlu olsun.

Beşiktaş'a Medicana sponsor oluyormuş. Tinerciler Ergin Ataman'ın dönebileceği sanıyorlar :asd: BJK TV'de mi izlemiyorsunuz :D

GS TV: "Galatasaray Medical Park antrenörlük görevi için Ergin Ataman ile resmen anlaşmaya vardı."

Birazdan resmi sitenin anasayfasına da döşerler reisi.

Galatasaray Spor Kulübü’nden Açıklama

Galatasaray Medical Park Erkek Basketbol takımımızın Başantrenörlüğü görevi için Sayın Ergin Ataman ile anlaşma sağlanmıştır. Sayın Ataman’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

Sayın Oktay Mahmuti ile kulübümüz arasındaki sözleşme, 13 Haziran 2012 tarihi itibariyle karşılıklı olarak feshedilmiştir. Görevde bulunduğu dönem içerisinde Erkek Basketbol takımımıza yaptığı büyük katkı ve gösterdiği özverili çalışmalarından dolayı Sayın Oktay Mahmuti’ye Galatasaray Spor Kulübü adına en içten teşekkürlerimizi bildirir, kariyerinin bundan sonraki döneminde kendisine üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Sayın Oktay Mahmuti ile kulübümüz arasındaki sözleşme, 13 Haziran 2012 tarihi itibariyle karşılıklı olarak feshedilmiştir.

vay be

Oktay Mahmudinin neden gittiğinin açıklaması var mı ? Ben hala bilmiyorum neden gittiğinin.

Üst Alt