Ergin Ataman - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basketbolda Ergin Ataman ve futbolda Fatih Terim gereken değer verilseydi gönderilmeden ikiside kulubün başında ayrılmadan senelerdir olmuş olsaydı bu iki efsane sayesinde Türkiye bugün neler konuşacak olurdu

Gs kara tarihine geçmiş olaylar
1-) lucescu nun kovulması
2-) ergin atamanın kovulması

Lucescu nun shaktar da yaptıkları ortada, ergin atamanın efes de yaptıkları ortada başka birşey demiyorum bunlar hep ego ihtiras kavga nın eseri bu yüzden bu kulüp 1-2 kişinin tekelinden çıkıp profesyonel olmalı ama kim yapacak bunu

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben başkan adayı olsam şu adamı basketbolun başına getirmeyi seçilme taahüdüm yapardım ama nerde, hiçbirinden tık yok. Hepsi Terim dalkavukluğu peşinde. Ataman gibi bir adamı kovan Dursun tipi bir dizi vasıfsız adayımız var malesef.

Vizyonsuz, parasız, şöhretsiz, iş hayatında başarısı olmayan, nüfuzsuz adamların bu büyük makama aday olamaması lazımken tam tersine bunlardan hiçbirine sahip olmayan ne kadar adam varsa hepsi başkan adayı oluyor. UEFA mali disiplini varken bunların hiçbiri ortalarda yoktu değil mi? Şimdi ne olduda yine mantar gibi çıktılar?

Malesef hepsi birer potansiyel banka kredisiyle ödenemeyecek borç yapıp enkaz bırakma adayları. Hiçbirinin harcayacak parası, elini atacak cebi yok. GS Başkanlık makamının getirilerinden faydalanıp isim yapma peşindeki tanınmamış bir dizi adam bunlar. Malesef koca kulüp Dursun gibi bunlar gibi sıradan adamların eline kaldı.

Son düzenleme:
aysal döneminde eline güzel bir bütce verilmisti

takimi türkiyede sampiyon yapti, avrupada da bir kupa kazandirdi

o dönem spanoulisler falan konusuluyordu

camia olarak her bransta sampiyonluga oynayan bir gs vardi

kadinlar da euroligi kazanmisti o dönem

hepsi aysal döneminde gerceklesti yanlis hatirlamiyorsam

o gidince toplu cöküs basladi

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı kırmızılı kulübün basketbol transferinde 1 numaralı gündem maddesi Spanoulis ile ilgili açıklamada bulundu. GSTV'ye konuşan Aysal, Ergin Ataman'ın Türkiye'de kendisini kanıtladığını ve Spanoulis gibi bir transferin başarılı çalıştırıcının yanına yakışacak bir isim olduğunu söyledi.

"SPANOULIS ERGİN HOCAMIZA YAKIŞIR" "Spanoulis'i teknik ekibe opsiyonlarımızdan biri olarak önermiştik. Arkadaşlarımız çalışıyor. Bir mutabakat olursa tabii ki isteriz. Ergin hocamıza da yakışır. Aslında takımımızda kaliteli oyuncular bulunuyor tabii ki. Ancak marka değerinin yanına kendisi marka olmuş bazı oyuncuları eklemek bu güzel oluşumu tamamlayacaktır diye düşünüyorum." Aysal son olarak "Fatih Hoca kendi sektöründe nasıl hakediyorsa Ergin Ataman da en başarılı ünvanları hakediyor." diyerek sözlerini noktaladı.

vizyonu büyük bir adamdi degerini bilemedik

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Ben başkan adayı olsam şu adamı basketbolun başına getirmeyi seçilme taahüdüm yapardım ama nerde, hiçbirinden tık yok. Hepsi Terim dalkavukluğu peşinde. Ataman gibi bir adamı kovan Dursun tipi bir dizi vasıfsız adayımız var malesef.

Vizyonsuz, parasız, şöhretsiz, iş hayatında başarısı olmayan, nüfuzsuz adamların bu büyük makama aday olamaması lazımken tam tersine bunlardan hiçbirine sahip olmayan ne kadar adam varsa hepsi başkan adayı oluyor. UEFA mali disiplini varken bunların hiçbiri ortalarda yoktu değil mi? Şimdi ne olduda yine mantar gibi çıktılar?

Malesef hepsi birer potansiyel banka kredisiyle ödenemeyecek borç yapıp enkaz bırakma adayları. Hiçbirinin harcayacak parası, elini atacak cebi yok. GS Başkanlık makamının getirilerinden faydalanıp isim yapma peşindeki tanınmamış bir dizi adam bunlar. Malesef koca kulüp Dursun gibi bunlar gibi sıradan adamların eline kaldı.
galatasaray ın baskanının cebine elini atmasına gerek yok yeter ki planlamayı iyi yapsınlar ona göre çalışsınlar. ülkedeki herhangi bir yer ile polemiğe girmeden işimize yoğunlaşmamız lazım. şu zamanda çok zor değil altyapıdan oyuncu çıkarıp cilalayıp satmak. yeter ki iyi menajerlerle bağlantın olsun. buraya paralar kaçıracaksın el mahkum ama kazanclı cıkıyorsan kaçan 3 5 m komisyona takılmaya gerek yok. hep kendi kendimize bir şeyler yapabilme adına yerimizde sayıyoruz. hiç bir kulüp bizzat gelip tr liginden oyuncuya çuvalla para vermez. tabi cl inde olağanüstü şeyler yapıp her sene gruptan cıkabilme seviyesine gelemiyorsan. o da kısa vadede zor duruyor acıkcası. cl inde mücadele gücü yüksek kadro kurulmalı. tr ligine göre değil. futbolcuları da buna göre motivasyonunu yükseltmeli. biz geçene sene bir dönem öyle bir çöküşe geçtik ki hep hakem karşı tarafı kolluyor, bize rahat kart çıkıyor diye oyuncuların motivasyonunu yerle bir ettik. oyuncular karşısındaki takım eksik kalmadığı sürece asılmıyordu maça ya. böyle bir rezillik olabilir mi? olmamalı. bunun için çalışmalı hocanın da yönetimin de üstünde duracağı konu bu olmalı. artık kabuğumuzu kırıp avrupaya önem vermeliyiz. ligi yedeklerle de geçeriz o seviyeye gelirsek zaten.

Üst Alt