Erhan Telli Dayak Yedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erhan Telli Dayak Yedi!

Cevap: Erhan Telli dayak yedi !

Biride çıkıp şu yazıcıya birtane yapıştırsa ya.

Bir basın mensubunun dayak yemesi ne kadar hoşunuza gidiyor.:mad:

Bursaspor Başkanı gazeteci dövdü iddiası

SPOR Yazarı Erhan Telli'nin bugün çalıştığı gazetede, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’ya dayandırılarak verdiği, ‘Fatih Terim istifa etmedi. Bunu Özgener duyurdu’ şeklindeki haber, spor yazarına çirkin bir saldırıya neden oldu.

[SIZE=+0][/SIZE]Bursa Atatürk Stadı'nda saat 18.00’de Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in basın toplantısının ardından stadı terk etmek üzere olan Erhan Telli, otele yürürken saldırıya uğradığını belirterek şunları söyledi:

“Tam taksiye binecektim ki, peşimden bir kız koşup kolumdan tuttu ve ‘Başkanım sizinle görüşecek bir dakika bekleyin’ dedi. Bunun üzerine Başkan İbrahim Yazıcı geldi ve bende kendisine ‘Merhaba sayın başkanım’ dedim. Yazıcı, ‘Erhan Telli sen misin?’ dedikten sonra, suratıma bir tokat attı ve daha sonra bir defa daha vurdu. Bu yaşanan olaylardan dolayı son derece üzüntülüyüm.”

Öte yandan olayı duyan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, A Milli Takım’ın antrenmana gelen Telli ile bir süre görüştü. Özgener’in, Erhan Telli ile birlikte statta bulunan bir odaya giderek nelerin yaşandığı ile ilgili bilgi aldığı öğrenildi.

Bursaspor Başkanı gazeteci dövdü iddiası - Hürriyet

Valla benim bildiğim kaşıyanı kaşıyacaksın,ondan dolayıda bir arkadaşımızın dediği gibi bu olay neden hoşunuza gidiyor kelimesi boş bir laf

Hayal ürünü ve art niyetli,tetikçi tarzı haberler yapıp ondan snrda saygı beklenmemeli...

Bu dayak yemiş hali mi ?

" Normal " hali mi ?

erhan-telli-01.jpg

abicim tipe bakya tam dayaklik valla tipine bakip tekme tokat girilir bu adama özür diliyerek yaziyorum ama adam da tam yavsak tipi var

Kendisi Fenerlidir, tıpkı kendi spor müdürü Halil Özer gibi. Halil Özer bildiğiniz gibi çok uzun yıllar Galatasaray muhabirliği yapmış, hatta Galatasaray hakkında "Galatasarayı Efendileri" diye kitap yazan hasta bir Fenerlidir. Bu da aynı yoldan gidiyor. Fenerli olmasına rağmen Galatasaray aleyhinde alakasız, uyduruk, masabaşı haberler yapıyor.

Başkan Muhabiri Tokatladı

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ağzından Fatih Terim ile ilgili haber yapan Habertürk muhabiri Erhan Telli’ye saldırıda bulundu.

Yazıcı, “Fatih Terim istifa etmedi. Bunu Özgener duyurdu’ diye yayınlanan haberi sert bir dille yalandıktan sonra akşam 18.00’deki Terim’in basın toplantısının ardından otele gitmek üzere olan Telli ile tartışmaya girdi. Erhan Telli olayı, “Tam taksiye binecektim ki, peşimden bir kız koşup kolumdan tuttu ve ‘Başkanım sizinle görüşecek bir dakika bekleyin’ dedi. Bunun üzerine İbrahim Yazıcı geldi ve ‘Erhan Telli sen misin?’ dedikten sonra, suratıma bir tokat attı. Ardından korumaları beni tartakladı. Olaya tanık olan polisler müdahale etmedi” diye anlattı. Telli, daha sonra Yazıcı ile korumalarından şikayetçi oldu ve hastaneden rapor aldı. Öte yandan İbrahim Yazıcı, Erhan Telli’ye tokat atmadığını savundu.

Milliyet.

Bu haberi duyduğuma çok sevindim:D

Üst Alt