# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerets: "Bir yere gitmiyorum"

Villas Boas'in Porto'nun basina geçmesi bizim Emre Asik'a takimi emanet etmemize esdeger gibi. Yaniliyor muyum ? (kendileri yas olarak Ayhan'dan küçüktür)

Cevap: # Eric Gerets | Teknik Direktör Adayı

Favori Gerets Plase Jol

Galatasaray’ın yeni yönetimi ilk iş olarak teknik direktör sorununu çözecek. Sarı-kırmızılılar ilk hedef olarak belirlenen Gerets’i göreve getirmek istiyor. Belçikalı hocada sorun çıkarsa takım, Martin Jol’e teslim edilecek

Galatasaray’da, Ünal Aysal’ın başkanlık koltuğuna oturmasından sonra gözler yeni teknik direktöre çevrildi. Aysal ve yönetim kurulu ilk iş olarak teknik adam konusunu netliğe kavuşturma kararı aldı.

Başkan Ünal Aysal ve danışmanı Bülent Tulun operasyonu birlikte yürütürken isimleri öne çıkan Eric Gerets ve Martin Jol için kesin kararın önümüzdeki hafta verileceği öğrenildi. Fas Milli Takımı’nı çalıştıran Gerets’in favori olduğu, Hollandalı hoca Jol’ün ise alternatif olarak belirlendiği vurgulandı.

İkinci deneyimlerin Hagi örneğinde olduğu gibi başarısızlıkla sonuçlanması yüzünden sarı-kırmızılı yöneticilerin endişe yaşadığı ve bu nedenle daha önce Galatasaray’da çalışmamış dünyaca ünlü bir teknik direktörü göreve getirmeye sıcak baktıkları kaydedildi.

Bazı sarı-kırmızılı yöneticilerin bu nedenle 2006’da Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan Eric Gerets’in yerine daha önce Tottenham, Hamburg ve Ajax’ı çalıştıran 55 yaşındaki Martin Jol’ün göreve getirilmesinden yana görüş bildirdikleri öğrenildi.

‘23 Mayıs’ta açıklıyoruz’

Taraftarların istediği Fatih Terim’in üçüncü kez Galatasaray’da işbaşı yapma ihtimalinin ise bir hayli zayıf olduğu iddia edildi. Teknik direktör konusundaki son sözü önümüzüdeki hafta Başkan Ünal Aysal verecek.

Ünal Aysal’ın yönetim kurulunda yer alan Celal Gürcan, teknik direktör probleminin önümüzdeki hafta çözüleceğini açıkladı.

Konuyla ilgili çalışmaların sürdüğünü bildiren Gürcan, “Eğer yerli bir hoca olursa tek aday Fatih Terim’dir. Çok kısa bir zaman içinde Galatasaray Kulübü kendisine yakışan teknik direktörün ismini açıklayacaktır” dedi.

Başkan Ünal Aysal dün akşam Galatasaraylılar Cemiyeti’ndeki kutlamanın ardından Lig TV’ye konuk olurken, 23 Mayıs’ta mazbata alırken, yeni teknik direktörü de açıklayacaklarını söyledi. Aysal, “4-5 alternatif var. Aday hocalarla görüştükten sonra kararımızı belirleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Favori Gerets Plase Jol - Milliyet.com.tr

Ünal Aysal 23 Mayıs'ta açıklayacağız mı dedi yoksa 23'ü ile başlayan haftada mı dedi.Ben ikincisini dedi diye hatırlıyorum akşam Maraton'da.

Allam insallah yareppim suphaneke amin

1-2 aydir afatarimdasin gerets gelmessen bana karsi cok ayip olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt