Eric Gerets - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

Cevap: # Eric Gerets

o kalitesiz kadroya rağmen elinden geleni yapıyordu sonra marsilya'yı da az kalsın şampiyon yapıyordu. marsilya'yı şampiyon yapamamasının sebebi yönetimle ilgili sorunlarıydı. inşallah bi gün takımın başında görürüz.

Eminim ki Rijkaard gidip yerine başka bir antrenör geldiğinde aynı şeyler Rijkaard için yazılacak ve ''Keşke'' denecektir. Bu böyle gelmiş böyle de gider.

Gereğinden fazla "ilah" haline getirmenin manası yok Gerets'i.Evet duruşu ile oynattığı futbol ile sevildi,sevdik.Ama Avrupa mücadelelerinde de hüsran'dan fazlasını katmadı Galatasaray'a kaldığı senelerde.

hakki konusmak gerekirse geretse böle takim vermis olsalardi

daha hale basimizda olurda ve kupalara ambargo koyardik bu bir gercek

ama riykard ile devrim pesindeyiz en az zararla kapatmaliyiz

Rijkaardla Gerets arasında ki fark biri kaldığı sürece iyi oyun oynatır biri gittiğinde mirasını yersin. Bu adam tekrar gelecek orası kesin :)

Lucescu basarili olur kovariz.. Hagi (bana gore) basarili olur, Fener'e her seferinde kok sokturur kovariz.. Gerets sampiyon yapar kovariz.. Rijkaard 4. yapar, 5 sene kalsin deriz.. Aferin.. Futbol devrimini Fatih Terim'le yapalim dedik zamaninda, 10 yil geri gittik, simdi de Rijkaard:)

Takimi ilk sezonunda sampiyon yapan hoca Gerets'e bile sabretmedik.. Cok da guzel top oynuyorduk.. Her sene sampiyon yapmasi lazim ya.. O zamanki kadroyu dusunuyorum da, simdiki kadro Gerets'te olsa herhalde tozu dumana katardik..

Lucescu basarili olur kovariz.. Hagi (bana gore) basarili olur, Fener'e her seferinde kok sokturur kovariz.. Gerets sampiyon yapar kovariz.. Rijkaard 4. yapar, 5 sene kalsin deriz.. Aferin.. Futbol devrimini Fatih Terim'le yapalim dedik zamaninda, 10 yil geri gittik, simdi de Rijkaard:)

Takimi ilk sezonunda sampiyon yapan hoca Gerets'e bile sabretmedik.. Cok da guzel top oynuyorduk.. Her sene sampiyon yapmasi lazim ya.. O zamanki kadroyu dusunuyorum da, simdiki kadro Gerets'te olsa herhalde tozu dumana katardik..

:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

Rijkaard'ı gördükten sonra,Gerets benim gözümde dünyanın en büyük t.direktörü olmuştur.Adam Orhan aklarla cihanlarla 83 puan topladı be.Halimize yazık.Marka isim diye getirdik Rijkaardı.Herşey isim değil işte

Gereğinden fazla "ilah" haline getirmenin manası yok Gerets'i.Evet duruşu ile oynattığı futbol ile sevildi,sevdik.Ama Avrupa mücadelelerinde de hüsran'dan fazlasını katmadı Galatasaray'a kaldığı senelerde.

Yapma gözünü seveyim.O dandik kadroyla Anfield Road'da kök söktürdük Liverpool'a.PSV'den iki maçta da yediğimiz saçma sapan gollerle yenildik.

Gerets iyiydi.Ama geriye dönmenin manası yok.

Üst Alt